روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 299
  • 702
  • 1,334,500
مدیر عامل هواپیمایی آتا خبر داد: ورود ۴ فروند هواپیمای جدید به ناوگان هوایی کشور

مدیر عامل هواپیمایی آتا گفت: در طرح‌های توسعه‌ای چهار فروند هواپیمای جدید به مجموعه آتا اضافه می‌شود که یک فروند در روزهای گذشته به فرودگاه تبریز رسیده و سه فروند دیگر تا آخر شهریور ماه به جمع ناوگان این هواپیمایی افزوده می‌شود.
همایون قدیمی مدیر عامل هواپیمایی آتا با بیان اینکه این هواپیمایی خواستگاه اصلی‌اش از شهر تبریز می‌باشد، گفت: با کمک اهالی رسانه و مسؤولان باید این هواپیمایی را به جایگاه شایسته و اصلی خود برسانیم.
قدیمی تاکید کرد: در طرح‌های توسعه‌ای چهار فروند هواپیمای جدید به مجموعه آتا اضافه می‌شود که یک فروند در روزهای گذشته به فرودگاه تبریز رسیده و سه فروند دیگر تا آخر شهریور ماه به جمع ناوگان این هواپیمایی افزوده می‌شود.
مدیر عامل هواپیمایی آتا ادامه داد : هواپیمایی آتا نزدیک به ۳ هزار و ۲۰۰ صندلی در هر سورت پروازی روزانه در اختیار صنعت حمل ونقل هوایی قرار می‌دهد که اگر در طول روز به طور معمول ۶ سورت پروازی توسط هواپیماهای آتا انجام گیرد این امر رقم قابل توجهی می‌شود.
غلامرضا صادقیان قائم مقام شرکت هواپیمایی آتا هم در این دیدار با اشاره به جایگاه مهم اطلاع‌رسانی در دنیای کنونی گفت: ارتباطات، عنصر مهمی در این عصر به شمار می‌آید و لذا، به «عصر ارتباطات» نامگذاری شده است.
صادقیان از تلاش‌ها و زحمات رسانه‌های جمعی استان در خصوص حمایت از هواپیمایی آتا قدردانی و تاکید کرد: هواپیمایی آتا همیشه خود را در کنار رسانه‌ها و اصحاب قلم و خبر می‌بیند و از نقد‌های دلسوزانه و راهکارهای لازم استقبال می‌کند.
صادقیان گفت: باید تلاش کنیم تا ارتباطات لازم بین فعالان عرصه خبری و انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان و هواپیمایی آتا در خصوص ارائه اخبار درست و به موقع و انعکاس درخواست‌های مسافران از آتا پر رنگ‌تر شود.
وی با بیان اینکه هواپیمایی آتا سومین هواپیمایی کشور از نظر جابجایی مسافر می‌باشد، تصریح کرد: به دنبال آن هستیم تا در کنار این امر از لحاظ کیفی نیز در رده برتر باشیم چرا که مردم آذربایجان لایق بهترین‌ها هستند.
قائم مقام هواپیمایی آتا ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در طول سه هفته اخیر بر اساس آمار برای ۶۴ سورت پرواز ۹۴۰ دقیقه تأخیر داشتیم که برای هر پرواز ۱۵ حدود دقیقه می‌شود که این تأخیر در بازه قابل قبول قرار دارد و نشان از به موقع بودن اکثر پروازهای این هواپیمایی در روزهای اخیر است. صادقیان به برنامه‌ریزی‌های هواپیمایی آتا در خصوص پوشش رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ اشاره و تصریح کرد: آتا می‌تواند به عنوان یک رسانه در جهت تبلیغ تبریز ۲۰۱۸ اقدام کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز