روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 101
  • 639
  • 1,435,137
مدیر هسته گزینش استانداری آذربایجان شرقی: دستگاه‌ها نسبت به اتفاقات غیرقانونی و غیرشرعی بی‌تفاوت نباشند

مدیر هسته گزینش استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت آموزش‌ های شغلی در دستگاه‌ها و ادارات دولتی، اظهار داشت: دوری از افراط و تفریط در امور اداری و ملاک قرار ندادن روابط در انجام این امور باید رویکرد کلی ادارات باشد.
‌ محمدتقی طالبیان با اشاره به فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل گزینش در ۱۵ دی ماه ۱۳۶۱، خاطرنشان کرد: این فرمان مهم و سرنوشت‌ساز باید نصب‌العین همه دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و نهادها قرار گیرد.
وی با اشاره به تأکید امام راحل بر خودسازی و تربیت معنوی نیروی انسانی شاغل در ادارات، گفت: طبق فرمان امام، خود گزینش‌گران نیز باید افرادی صالح، متعهد و صاحب اخلاق کریمه باشند و از تنگ‌نظری و تندخویی اجتناب کنند.
طالبیان با بیان اینکه دستگاه‌ها نباید نسبت به اتفاقات غیرقانونی و غیرشرعی بی‌تفاوت باشند، افزود: گاهی افراد نفوذی در پوشش دلسوزی و خیرخواهی کارهایی انجام می‌دهند که موجب بدنام شدن نظام و وهن اسلام می‌شود که باید نسبت به چنین اتفاقاتی هوشیار بود.
مدیر هسته گزینش استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت امر گزینش در ادارات، اظهار داشت: گزینش موثر و کارآمد، بستر سالم و مناسبی را برای توسعه و پیشرفت پایدار در اختیار خدمت‌گزاران قرار می‌دهد و از به خطر افتادن سلامت اداری و هزینه‌های مادی و معنوی فساد اداری جلوگیری می‌کند.
طالبیان همچنین به عملکرد هسته‌های گزینش استان در یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت ۱۰ هزار و ۲۳۰ پرونده بدوی، ۷۴۲۹ پرونده تمدیدی و ۴۸۴۳ پرونده تبدیل وضعیت در این هسته‌ها مورد رسیدگی قرار گرفته و بیش از ۴۵ هزار تحقیق و ۱۱ هزار مصاحبه انجام شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ نفر از کارمندان دولت در روند رسیدگی به این پرونده‌ها به صورت تمام‌وقت و پاره‌وقت همکاری داشته‌اند، افزود: ۲۱۰ ساعت دوره آموزشی عمومی و تخصصی برای گزینش‌گران برگزار شده است.
طالبیان همچنین از کسب شش رتبه برتر کشوری توسط هسته‌های گزینش استان خبر داد و گفت: هسته‌های گزینش سازمان جهاد کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز موفق به کسب رتبه عالی در ارزیابی هسته‌های گزینش شده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز