روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 214
  • 702
  • 1,334,415
مراحل پایانی پروژه مسیرگشایی فیضیه غربی با تملک ۵۰ میلیارد ریالی

شهردار منطقه چهار تبریز تبریز از اتمام اجرای پروژه مسیرگشایی فیضیه غربی به نظام پزشکی با تملک ۵۰ میلیارد ریالی طی یک ماه اخیر خبر داد و گفت: دومین پروژه مسیرگشایی به فاصله یک در محدوده شهرداری منطقه چهار به بهره برداری می رسد.
به گزارش شهریار، اکبر امجدی با اشاره به پیشرفت چشمگیر مسیرگشایی در امتداد نظام‌ پزشکی، گفت: فاز دوم پروژه مسیرگشایی فیضیه غربی به نظام‌ پزشکی، به عنوان دومین پروژه مسیرگشایی در یک ماه اخیر، به زودی تکمیل می‌ شود. برای تملک مسیرگشایی فیضیه غربی به نظام‌پزشکی در فاز دوم، ۲۵ واحد تجاری و مسکونی، تملک و هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال صرف شده‌ است.
امجدی با اشاره به افزایش سکونت‌ پذیری محدوده نظام‌ پزشکی گفت: اجرای این پروژه در آتیه نظام‌ پزشکی و محلات پیرامون، تاثیر مضاعف خواهد داشت.
شهردار منطقه۴ تصریح کرد: با اجرای این پروژه، به طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۸ متر، شاهد دومین گام عملیاتی شهرداری منطقه۴ در روان‌ سازی ترافیک، تحکیم بافت فرسوده و ارتقای ارزش افزوده در منطقه خواهیم بود.
امجد ادامه داد: در یک سال گذشته، علی‌ رغم تمام مشکلات و محدودیت‌ های مالی، دو پروژه مسیرگشایی «حجتی به چایکنار» و «فیضیه غربی به نظام‌ پزشکی» را به صورت هم‌زمان، در هر دو بخش تملک و اجرا، پیش برده‌ است. وی متذکر شد: به لطف خدا و در سایه تلاش شبانه‌ روزی عوامل اجرایی، مسیرگشایی «حجتی به چایکنار» پس از یک سال کار فشرده، به اتمام رسید و در روزهای گذشته، تقدیم شهروندان شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز