روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
مرادی: کیانوش زیر نظر فدراسیون کار می‌کند

علی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به مسابقات وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا اظهار داشت: همه زحمت کشیده‌اند و امیدواریم که در نهایت این زحمات به قهرمانی تیم ایران منجر شود.
وی افزود: همچنان اعزام‌های تیم‌های مختلف ادامه دارد و دو تیم ذوب‌آهن و پدافند راهی مسابقات آسیایی در کره می‌شوند. برای مسابقات آسیا و آفریقا نیز که در مصر برگزار می‌شود، به احتمال فراوان تیم نفت مناطق خشکی به مسابقات می‌رود. مسابقات قطر کاپ نیز در دی ماه با حضور تیم حفاری انجام می‌شود و تمامی این اعزام‌ها ضمن داشتن مدیریتی خاص زیر نظر آنتی دوپینگ پلیس خواهد بود.
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به این سؤال که آیا بیرانوند سرمربی تیم ملی تا مسابقات جهانی حضور خواهند داشت یا خیر، خاطرنشان کرد: شرایط اردوها خوب است و همه زیر نظر سرمربی تمرینات را دنبال می‌کنند. بیرانوند نیز برنامه خود را تا مسابقات داخل سالن اسیا ارائه کرده و پس از این مسابقات مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. باید ابتدا عملکرد وی بررسی شود و پس از آن تصمیم بگیریم، به واقع فعلا حضور او تا جهانی مشخص نیست.
مرادی در خصوص غیبت کیانوش رستمی در اردوهای تیم ملی عنوان کرد: رستمی طبق روال قبلی تمریناتش را انجام می‌دهد اما زیر نظر فدراسیون کار می‌کند و مشکلی نیست.
وی گفت: متاسفانه کمیته المپیک پولی به ما نداده، از ابتدای سال ۵ اعزام داشتیم اما پولی نگرفته‌ایم.
رئیس فدراسیون وزنه برداری در ارتباط با اخذ ویزای آمریکا و مشکلات موجود در این مسیر برای حضور در مسابقات جهانی تصریح کرد: شورای برون مرزی ابتدا تایید می‌کند و پس از آن هم فدراسیون میزبان موظف است تا تمامی اقدامات را انجام دهد و ما هم امیدواریم مشکلی ایجاد نشود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز