روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 197
  • 749
  • 1,336,682
مراغه میزبان شایسته ای برای مسابقات آسیایی کانوپولو خواهد بود

معاون هماهنگی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی: مراغه میزبان شایسته ای برای مسابقات آسیایی کانوپولو خواهد بود
دکتر رحمتی: ایجاد زیرساخت های تفریحی و رفاهی در بستر رودخانه صوفی چای توسط شهرداری مراغه قابل تقدیر است .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه دکتر رحمتی معاون هماهنگی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در جریان بازدید از زیرساخت ها و امکانات مجموعه فرهنگی و ورزشی یادگاران ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مدیریت شهری مراغه در برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و همچنین بهسازی رودخانه صوفی چای شهرداری را میزبان شایسته ای برای برگزاری مسابقات آسیایی کانوپلو در سال آینده میلادی دانست .
وی گفت: وجود جاذبه های متنوع طبیعی در شهرها از جمله رودخانه های شهری جز پارامترهای مهم شکل گیری و توسعه گردشگری است که اقدام شهرداری مراغه در ایجاد زیرساخت های تفریحی و ورزشی در بستر رودخانه صوفی چای قابل تقدیر و ستودنی است که این امر میتواند موجب جذب گردشگران متععدی در شهر فرهنگی و تاریخی مراغه شود .
دکتر رحمتی با اشاره به پتانسیل و زیرساخت های موجود ورزش های آبی در مراغه گفت: به اذعان مسئولین و مدیران فدراسیون قایقرانی کشور امکانات و پتانسیل های ورزش های آبی در مراغه در مقایسه با سایر شهرهای شاخص کشر بی نظیر بوده و حتی طبق شنیده ها از پیست بین اللمللی کانوپولو جاکارتا نیز مناسب تر میباشد .
معاون هماهنگی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به برگزاری مسابقات آسیایی کانوپولو در سال ۲۰۱۹ اشاره کرد و افزود: با توجه به میزبانی شایسته شهرداری مراغه و برگزاری چندین دوره مسابقات در این شهر و همچنین وجود پیست های استاندارد و بین اللمللی در مراغه در تلاش هستیم تا با رایزنی و گفتگو با مسئولین آسیایی شرایط را برای میزبانی مراغه در مسابقات آسیایی کانوپولو فراهم کنیم.
دکتر رحمتی خاطرنشان کرد: برگزاری چندین دوره مسابقات کانوپولو کشوری در شهر مراغه از جمله بیست و دومین دره این مسابقات در این شهر و همچنین میزبانی شایسته شهرداری مراغه یکی از فاکتورهای مهم برای میزبانی مسابقات آسیایی است.
وی در ادامه و با تاکید بر ظرفیت های بالقوه شهرستان تاریخی و فرهنگی مراغه جهت میزبانی مسابقات آسیایی گفت: شهرهای دیگری که جهت میزبانی با شهر مراغه در رقابت هستند به دنبال احداث و ایجاد زیرساخت های و یا تجهیز پیست های کانوپولو هستند ، این در حالی است که شهرستان مراغه از آمادگی کامل برای برگزاری شایسته این مسابقات برخوردار بوده و در سالهای اخیر این امر مکررا اثبات شده است .
معاون استاندار آذربایجان شرقی به استقبال پر شور شهروندان ورزش دوست مراغه ای اشاره کرد و گفت: یکی از فاکتورهای میزبانی در مسابقات بین اللملی حضور پر شور تماشاگران و استقبال جامعه ورزشی و ورزش دوستان میباشد که خوشبختانه مراغه ای ها در سالهای اخیر اثبات کرده اند که میزبان شایسته ای برای ورزشکاران و اهالی ورزش هستند .
دکتر رحمتی تصریح کرد: قطعا تلاش خواهیم کرد تا شرایط میزبانی مراغه در مسابقات کانوپو قهرمانی آسیا که در سال آتی میلادی برگزار خواهد شد را فراهم آوریم .
وی در خاتمه از تلاش های شهرداری مراغه در برگزاری چنین مسابقاتی که موجب رشد و توسعه گردشگردر منطقه میشود و همچنین در ایجاد شور و نشاط ونقش بسزایی دارند تقدیر و تشکر نمود.
گفتنی است شهرستان مراغه با توجه به شرایط موجود ، وجود زیرساخت های و ظرفیت های بالقوه و همچنین وجود پیست های استاندارد و بین المللی شهر مراغه برای میزبانی مسابقات آسیایی از دیگر شهرهایی که در کشور اعلام آمادگی کرده اند شانس بیشتری دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز