روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مربی تیم ملی کاراته بانوان: از حداقل امکانات حداکثر استفاده را بردیم

لیلا بهرامی به کسب نتایج خوب در رقابت های قهرمانی آسیا قزاقستان امیدوار است و امید دارد این امیدواری به واقعیت تبدیل شود.
لیلا بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط تیم ملی کاراته بانوان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیایی قزاقستان بیان کرد: تیم ملی شرایط خوبی دارد. هم بازیکنان و هم کادر فنی از شرایط راضی هستند. به کسب نتایج خوب امیدوار هستیم و امیدوارم این امیدواری به واقعیت تبدیل شود.
او در ادامه بیان کرد: آخرین مرحله اردوی تیم ملی را در ایران برگزار می‌کنیم و یک اردوی چند روزه را نیز در قزاقستان برپا خواهیم کرد تا ملی‌پوشان از لحاظ شرایط آب و هوایی و زمانی بتوانند خود را سریعتر وفق دهند.
بهرامی درباره کسب نتایج در مسابقات قهرمانی آسیا، بیان کرد: بازیکنان، فدراسیون و کادر فنی تمام تلاش خود را کرده‌اند و از این مرحله به بعد همه چیز به شرایط روز مسابقه، قرعه‌کشی و تقدیری که هر بازیکن با خود به همراه دارد مربوط می‌شود.
مربی تیم ملی کاراته ایران در پاسخ به این سوال که تیم های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان تمرینات خود را با یکدیگر برگزار می‌کنند، پاسخ داد: تیم جوانان و نوجوانان با سرمربیگری ارباب و مربیان تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و من به همراه پگاه زنگنه و سمانه خوش قدم هدایت تیم امید و بزرگسالان را بر عهده داریم.
او درباره پیش‌بینی خود از رقابت‌های قهرمانی آسیا، بیان کرد: همیشه انتظارات از کاراته به دلیل توانمندی‌های موجود بالا بوده است. قطعا بدترین نتیجه‌ای که کاراته کسب می‌کند از بهترین نتیجه بسیاری از رشته‌های ورزشی بهتر بوده است، به همین دلیل نتیجه‌ ی ایده‌آل برای کاراته کسب تمامی مدال‌های طلا است در حالیکه ممکن است در سایر رشته‌ها کسب حتی یک طلا نیز نتیجه‌ای ایده‌آل باشد.
بهرامی در ادامه افزود: از آنجایی که توقعات از ما بسیار بالا است باید بهترین مدال‌ها را کسب کنیم و به کسب مدال‌های پایین قانع نیستیم.
مربی تیم ملی کاراته ایران در پاسخ به این سوال که آیا شرایط و امکانات آنگونه که باید برای تیم ملی فراهم شد یا خیر؟ پاسخ داد: امسال نیز با توجه به سال مقاومت اقتصادی در فدراسیون کاراته نیز همانند بسیاری از فدراسیون‌های دیگر اقتصاد مقاومتی دیده شد و این مقاومت را بازیکنان و مربیان داشتند. مزایا و حقوق پرداخت نشد چرا که فدراسیون کاراته از نظر مالی با مشکل مواجه است نه اینکه داشته باشد و نخواهد حقوق را پرداخت کند. فدراسیون هر کاری که توانست انجام داد اما به هر حال همه در مضیقه هستیم و با حداقل امکانات توانستیم حداکثر استفاده را ببریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز