روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,217
  • 1,696
  • 1,392,078
مرحله اول فاز ۲ در طرح تقاطع غیر همسطح میدان کارگر

مرحله اول فاز ۲ در طرح تقاطع غیر همسطح میدان کارگر

جزییات و نحوه اجرای مرحله اول فاز۲ در طرح تقاطع غیرهم سطح میدان کارگر، توسط کمیته فنی شهرداری تبریز مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.
به گزارش شهریاربه نقل از معاونت فنی و عمرانی، جلسه کمیته فنی این هفته با حضور اعضای کمیته فنی شهرداری تبریز، شهردارومعاون فنی و عمرانی منطقه ۶ و مشاور طرح، با محوریت بررسی گزارش مرحله اول فاز ۲ تقاطع غیرهمسطح میدان کارگردر بخش مطالعات سازه ای، برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در ابتدای جلسه محمدحسین اسحقی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز ضمن بیان دستور جلسه مبنی بر بررسی طرح مطالعات سازه ای تقاطع   غیر همسطح میدان کارگر، خواستار ارائه گزارش مطالعاتی از سوی مشاور طرح شد.
وی، با بیان اینکه بهبود ترافیکی منطقه هدف اصلی این طرح است، گفت: اثربخشی در تسهیل و کاهش ترافیک، زمان و هزینه اجرا و افزایش ایمنی ترافیک، از معیارهای اصلی  ارزیابی در اجرای این طرح است.
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، در ادامه با اشاره به گزینه های مطرح شده اظهار داشت: به طور حتم هر طرحی که ارائه میشود خالی از اشکال نیست و تجربه کلان شهرها نشان میدهد که طرحها پس از عملیاتی شدن ایرادات خود را بروز میدهند؛ بنابر این باید در انتخاب گزینه مناسب، بررسی همه جانبه و دقت لازم صورت گیرد.
وی خاطر نشان ساخت: بحث نگهداری پروژه نیز به اندازه اجرای آن دارای اهمیت است و یکی از پارامترهای مهم این طرح محسوب  می شود که باید مورد توجه قرار گیرد.
اسحقی افزود: همچنین با توجه به درون شهری بودن این پل توجه به زیبایی بصری آن نیز از اولویت های بعدی در اجرای این طرح است که باید مد نظر قرار گیرد.
در ادامه اعضای حاضر در این نشست نیز به بررسی کارشناسانه و ارائه نکته نظرات در خصوص  مطالعات صورت گرفته و  گزینه های پیشنهادی جهت انتخاب گزینه مناسب پرداختند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز