روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 141
  • 761
  • 1,332,842
مردم از اتحاد مسئولان آرامش پیدا می کنند

وزیــر اطلاعات گفت:

وزیــر اطلاعات گفت: مــردم از اتحاد مســئولان در جامعه آرامش پیدا می کنند، در این شــرایط سرمایه گذار اشتیاق برای ســرمایه گذاری دارد و در نتیجه موجب سرعت بیشتر توسعه در کشور می شود. علوی با بیان اینکه قانون برای مردم است نه مردم برای قانون افزود: اسلام و قرآن نیز آمده که با بلند نظری زندگی مردم را برپایه نظم هدایت کند نه اینکه مانع زندگی در آرامش شود. وی گفت: یکی از اهداف وزارت اطلاعات ایجاد امنیت در جامعه است و در راســتای گشایش کار مردم فعالیت می کند. وزیــر اطلاعات گفــت: در اغلب کشــورها آبادترین نقاط شهرها در کنار ساحل است که ما این را تایید می کنیم چرا که زندگی مردم در کنار ساحل موجب امنیت در سواحل مرزی نیز می شود. وزیر اطلاعات با بیان اینکه پایه های این نظام با خون شــهدا استوار شده است افزود: خدمت صادقانه و نگهداشتن حرمت و کرامت مردم موجب کاهش ناهنجاری های اجتماعی نیز می شود. علوی عنوان کرد: پاســخگو بودن مدیران موجب جذب و اعتماد مــردم و در نهایت رضایتمنــدی جامعه از نظام می شود. وی با تاکید براینکه نباید با رفتارهایمان نظام را دو قطبی کنیم گفــت: مردم از اتحاد مســئولان در جامعــه آرامش پیدا می کنند، ســرمایه گذار اشتیاق برای ســرمایه گذاری دارد و در نتیجه موجب سرعت بیشتر توسعه در کشور می شود. علوی گفت: کشــور ما با داشتن نعمتی مانند ولایت فقیه می تواند با اتحاد کشور را به سمت توسعه سوق دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز