روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
مردم از کمبود بیمارستان در مضیقه هستند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: خیرین سلامت، با افزایش ظرفیت های بهداشتی و درمانی جامعه نیت های خیر مردمی را در راستای ارتقاء خدمات پزشکی جهت می دهند.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار اعضای مجمع خیرین کشور و استان با بیان اینکه طی چند ماه اخیر بازدید های سرزده از مراکز درمانی و بیمارستان های سطح تبریز داشته ام، اظهار داشت: در حال حاضر مردم از کمبود بیمارستان در مضیقه هستند که با جهت دهی نیت های خیر در قالب فعالیت مردمی خیرین سلامت میتوان، خدمات بهداشتی و درمانی را در سطح جامعه بهبود بخشید.
امام جمعه تبریز افزود: به همت خیران سلامت، بخش های مختلف از بیمارستان های دولتی از نظر ساختمان و تجهیزات پزشکی پیشرفته و لازم تجهیز و راه اندازی شده است که این امر در بهبود خدمات پزشکی گام بسیار موثر است.
وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت یکی از فعال‌ترین تشکل‌های مردمی است تصریح کرد: این مجمع منشأ خدمات زیادی است که با صرف هزینه های کلان سلامت عمومی را ارتقاء می دهند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تأکید بر اولویت مسئله‌ سلامت، بهداشت و درمان بر بسیاری از مسائل دیگر کشور گفت: مسئولان و دلسوزان باید به نحوی برنامه‌ریزی کرده و مسائل را در عرصه‌ اجرایی دنبال کنند که خیال مردم از مسئله‌ درمان آسوده شود.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در بخش پایانی سخنان خود، بزرگ‌ترین مشوق برای خیرین را، به ثمر نشستن و بروز آثار عینی کارهای خیرعنوان کرد و گفت: این فعالیت‌های خیـرخواهـانه، رضـای خداوند متعال را نیز به دنبال خواهد داشت.
در ابتدای این دیدار، آقای شهریاری رئیس مجمع خیّرین سلامت کشور، گزارشی از ساختار و فعالیت‌ها و خدمات، برنامه‌ها و نیازهای این مجمع گفت: اساس تشکیل و مبنای رویکرد مجمع خیرین سلامت کشور در طول فعالیت آن، بر اساس توصیه‌ی رهبر انقلاب مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی در حوزه‌ سلامت بوده است.
مجمع خیرین سلامت کشور به منظور فراهم‌آمدن امکان شناسایی و ساماندهی خیرین سلامت کشور و برنامه‌ریزی برای بهره‌گیری صحیح از کمک‌ها و مشارکت‌های مردمی و هدایت آنها به سوی اولویت‌های ملی در حوزه‌ی سلامت تشکیل شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز