روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 88
  • بازدید دیروز: 544
  • کل بازدید ها: 529,179
مردم از کمبود بیمارستان در مضیقه هستند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: خیرین سلامت، با افزایش ظرفیت های بهداشتی و درمانی جامعه نیت های خیر مردمی را در راستای ارتقاء خدمات پزشکی جهت می دهند.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار اعضای مجمع خیرین کشور و استان با بیان اینکه طی چند ماه اخیر بازدید های سرزده از مراکز درمانی و بیمارستان های سطح تبریز داشته ام، اظهار داشت: در حال حاضر مردم از کمبود بیمارستان در مضیقه هستند که با جهت دهی نیت های خیر در قالب فعالیت مردمی خیرین سلامت میتوان، خدمات بهداشتی و درمانی را در سطح جامعه بهبود بخشید.
امام جمعه تبریز افزود: به همت خیران سلامت، بخش های مختلف از بیمارستان های دولتی از نظر ساختمان و تجهیزات پزشکی پیشرفته و لازم تجهیز و راه اندازی شده است که این امر در بهبود خدمات پزشکی گام بسیار موثر است.
وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت یکی از فعال‌ترین تشکل‌های مردمی است تصریح کرد: این مجمع منشأ خدمات زیادی است که با صرف هزینه های کلان سلامت عمومی را ارتقاء می دهند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تأکید بر اولویت مسئله‌ سلامت، بهداشت و درمان بر بسیاری از مسائل دیگر کشور گفت: مسئولان و دلسوزان باید به نحوی برنامه‌ریزی کرده و مسائل را در عرصه‌ اجرایی دنبال کنند که خیال مردم از مسئله‌ درمان آسوده شود.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در بخش پایانی سخنان خود، بزرگ‌ترین مشوق برای خیرین را، به ثمر نشستن و بروز آثار عینی کارهای خیرعنوان کرد و گفت: این فعالیت‌های خیـرخواهـانه، رضـای خداوند متعال را نیز به دنبال خواهد داشت.
در ابتدای این دیدار، آقای شهریاری رئیس مجمع خیّرین سلامت کشور، گزارشی از ساختار و فعالیت‌ها و خدمات، برنامه‌ها و نیازهای این مجمع گفت: اساس تشکیل و مبنای رویکرد مجمع خیرین سلامت کشور در طول فعالیت آن، بر اساس توصیه‌ی رهبر انقلاب مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی در حوزه‌ سلامت بوده است.
مجمع خیرین سلامت کشور به منظور فراهم‌آمدن امکان شناسایی و ساماندهی خیرین سلامت کشور و برنامه‌ریزی برای بهره‌گیری صحیح از کمک‌ها و مشارکت‌های مردمی و هدایت آنها به سوی اولویت‌های ملی در حوزه‌ی سلامت تشکیل شده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز