روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مردم ایران بار دیگر دشمنان را مایوس کردند

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: مردم ایران با حضور همراه با شور و شعور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، باز هم دشمنان ایران اسلامی را مایوس کردند.
دکتر جعفر محسنی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن تبریز در گفت‌وگو باخبر نگاران اظهار کرد: تمامی اقشار به ویژه دانشگاهیان حضور بسیار پررنگی در راهپیمایی داشتند و این امر نشان می‌دهد پس از گذشت ۳۹ سال از پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم با بصیرت بیشتری در صحنه هستند.
وی تاکید کرد: مردم امروز سالگرد پیروزی انقلاب خود را جشن گرفتند و نشان دادند که گذشت سال‌ها، درخت انقلاب را تنومند تر کرده است.
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: حضور امروز مردم تبریز، مثل همیشه دشمن شکن بود و نشان داد که ما همانند گذشته مسیر انقلاب اسلامی خود را ادامه می‌دهیم و این موضوع نیز در راستای حفاظت از روحیه‌ی استکبارستیزی، ظلم ستیزی و سلطه ناپذیری مردم غیور ایران است.
محسنی یادآور شد: انقلاب اسلامی در تمامی عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی دستاوردهای غیر قابل انکاری دارد، ولی آنچه که بیش از همه اهمیت دارد استقلالی هست که به واسطه این انقلاب نصیب مردم ما شده است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز