مردم ایران بار دیگر دشمنان را مایوس کردند

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: مردم ایران با حضور همراه با شور و شعور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، باز هم دشمنان ایران اسلامی را مایوس کردند.
دکتر جعفر محسنی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن تبریز در گفت‌وگو باخبر نگاران اظهار کرد: تمامی اقشار به ویژه دانشگاهیان حضور بسیار پررنگی در راهپیمایی داشتند و این امر نشان می‌دهد پس از گذشت ۳۹ سال از پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم با بصیرت بیشتری در صحنه هستند.
وی تاکید کرد: مردم امروز سالگرد پیروزی انقلاب خود را جشن گرفتند و نشان دادند که گذشت سال‌ها، درخت انقلاب را تنومند تر کرده است.
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: حضور امروز مردم تبریز، مثل همیشه دشمن شکن بود و نشان داد که ما همانند گذشته مسیر انقلاب اسلامی خود را ادامه می‌دهیم و این موضوع نیز در راستای حفاظت از روحیه‌ی استکبارستیزی، ظلم ستیزی و سلطه ناپذیری مردم غیور ایران است.
محسنی یادآور شد: انقلاب اسلامی در تمامی عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی دستاوردهای غیر قابل انکاری دارد، ولی آنچه که بیش از همه اهمیت دارد استقلالی هست که به واسطه این انقلاب نصیب مردم ما شده است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از