روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
مردم تبریز در حوادث اخیر زمان‌شناسی و آگاهی بالایی را نشان دادند

شهردار تبریز گفت: در حوادث اخیر کشور، مردم تبریز زمان‌شناسی و آگاهی بالایی نشان دادند، بی‌تردید بخشی از این موضوع به جهت نشاط اجتماعی ناشی از رویداد ۲۰۱۸ است.
ایرج شهین‌باهر در آیین تجلیل از مدیران و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از حضور تلاشگران و سربازان فرهنگی در خط مقدم جلب رضایت شهروندان تبریزی و غنی سازی اوقات فراغت قدردانی کرد و افزود: ایجاد نشاط اجتماعی با فرهنگ‌سازی و تمرکز بر اقدامات فرهنگی، اقدامی ارزشمند و اثربخش است.
شهردار تبریز با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی و اثرگذار سربازان فرهنگی در راستای توسعه همه جانبه شهر تبریز تاکید کرد: امید است شاهد حضور موثر تمامی گروه‌ها و اقشار و سنین در جهت اثربخشی این اقدامات و سربلندی شهر تبریز باشیم.
وی با بیان اینکه برای نزدیکی هر چه بیشتر به مردم، نیازمند اعتمادسازی هستیم، یادآور شد: لازم است آموزه‌های مختلف را به زبان مردم با آنان درمیان گذاشت و همچنین در حوزه اقدامات فرهنگی و ایجاد نشاط و شادمانی، توجه به احیای سنت‌ها و خاطره‌ها می‌تواند بسیار موثر باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز