روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 695
  • 821
  • 1,076,530
مردم خودرو پیش خرید نکنند

امیر خجسته با انتقاد از رویکرد شرکت‎های خودروسازی در پیش فروش خودرو اظهارکرد: شرکت‌های خدورسازی چون ایران خودرو و سایپا در حال حاضر با نحوه نادرست پیش فروش خودروهای خود در حال بازی دادن مردم هستند.
وی افزود: این شرکت‎ها متعهد هستند که همانطور که با دلار ۴ هزار ۲۰۰ تومانی قطعات خودرو را خریداری کردند خودرو را با همان قیمتی که برایشان تمام می‎شود عرضه کنند در حالیکه متاسفانه این روند تا به امروز صورت نگرفته است.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: در شرایط فعلی شرکت‎های خودروسازی باید چیزی بالغ بر ۲۷۰ هزار خودرو باید به مردم تحویل دهند ولی متاسفانه این روند تا به امروز عملیاتی نشده است به گونه‎ای که سایپا و ایران خودرو هیچ گونه‎ای خودرویی را به مردم تحویل نداده است.
خجسته خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت‎های خودروسازی خودرویی را به مردم می‎فروشند که زمان تحویل آن مشخص نیست و معلوم نیست که این خودروها چه کیفیتی دارند.
وی تاکید کرد: مردم در زمان دلار ۴ هزار ۲۰۰ تومانی خودرو خریدند اما شرکت‎های خودروسازی متاسفانه با رویکرد احتکاری درصدند تا با قیمت بیشتری خودرو را به مردم تحویل دهند.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: وزارت صنعت و معدن و شخص رئیس‎جمهور باید در جهت مقابله با شرکت‎های خودروسازی وارد عمل شوند چراکه روند فعلی این شرکت‎ها در تحویل و تعیین قیمت خودرو اجحاف در حقوق مردم است و باید با این رویه غیرقانونی برخورد شود.
خجسته اظهار کرد: امیدوارم با حضور وزیر صنعت جدید تدبیر و چاره جدی برای حل مشکلات مردم در مواجهه با خودروسازان صورت گیرد تا شاهد ضایع شدن حق مردم نباشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز