روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 12
  • 721
  • 1,334,934
مردم مشتاق اطلاع از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با نیت پاک راه‌اندازی شد، گفت: وظیفه روابط عمومی‌هاست که خدمات آن را به اطلاع مردم برسانند چراکه آنان مشتاق اطلاع از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی هستند.
سیدجواد انگجی در سومین نشست شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های این استان با اشاره به راه پرفراز و نشیب دانشگاه آزاد اسلامی از بدو راه‌اندازی تاکنون، گفت: سرعت رشد و بالندگی این دانشگاه خارق العاده بوده و این به برکت حمایت‌های اولیه امام راحل و زحمات مؤسسان و مدیران آن محقق شده است.
وی وجود دکتر ولایتی در رأس این دانشگاه را پشتوانه قوی دانست و افزود: دکتر ولایتی در صحنه‌های مختلف کشور و در روزگاران سخت و بحرانی تجربیاتی گرانبها اندوخته‌ و اکنون این تجارب را در اختیار دانشگاه قرار داده‌است که مطمئناً با حضور وی و دکتر رهبر که از مدیران با سابقه کشور هستند، مشکلات و مسایل دانشگاه حل و فصل و در ‌‌نهایت منجر به پیشرفت خواهد شد.
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی تأکید کرد: روابط عمومی موتور محرکه دانشگاه است و می‌تواند با اطلاع رسانی موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها دانشگاهیان را به کار و خدمت بیشتر تشویق و ترغیب کند و امیدوار سازد.
وی افزود: روابط عمومی باید به تحلیل سیستم بپردازد و با کشف نقاط ضعف و قوت، نتایج را به اطلاع مدیران برساند تا در برنامه‌ریزی‌های خود آن‌ها را مدنظر قرار دهند.
انگجی ارتقای سطح علمی کشور را وظیفه همگان دانست و بیان کرد: وظیفه داریم بر اساس اسناد بالادستی و منویات مقام معظم رهبری به توسعه علم و حفظ و تقویت شتاب علمی بپردازیم و جایگاه کشور را در سطح منطقه و جهان ارتقا دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز