روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 375
  • 1,001
  • 1,358,532
مردی ٣ عضــو خانواده‌اش را کشت

عاملان دو جنایت فجیع که بعد از قتل تلاش کرده بودند اجساد قربانیان را از بین ببرند، توسط کارآگاهان جنایی دستگیر شدند.
یکی از این افراد در استان یزد سه عضو خانواده خود را به قتل رساند و نفر دوم نیز یک سال پیش دوست خود را کشته بود که سرانجام دستگیر شد و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.
کارآگاهان پلیس آگاهی شهر هرات که مرکز شهرستان خاتم استان یزد است، شامگاه چهارشنبه گذشته از وقوع جنایتی خانوادگی مطلع شدند و وقتی به محل موردنظر رفتند، پی بردند فردی بعد از کشتن پدر، مادر و برادر خود اجساد آنها را در چاه فاضلاب انداخته است تا از بین بروند و ردی از این جنایت بر جا نماند.
مأموران بعد از پیداکردن پیکرهای مقتولان متهم را دستگیر کردند و او را تحت بازجویی قرار دادند.
این جوان ٢۵ساله که راهی برای کتمان واقعیت نداشت، در بازجویی‌ها به این قتل‌ها اعتراف کرد و گفت: از مدت‌ها قبل با اعضای خانواده‌ام سر مسائل مختلف اختلاف داشتم تا اینکه روز حادثه بار دیگر با هم مشاجره کردیم و من که به‌شدت عصبانی شده بودم، با ضربات میله آهنی آنها را به قتل رساندم و اجساد را در چاه فاضلاب انداختم. به‌این‌ترتیب متهم به ‌دستور بازپرس پرونده روانه بازداشتگاه شد، از سویی دیگر بررسی‌های مقدماتی متخصصان پزشکی قانونی فاش کرد مقتولان به‌ دلیل شدت جراحات جان باخته‌اند.
در همین حال قاتلی که مدت یک سال متواری بود، در شهرستان روانسر استان کرمانشاه به دام پلیس افتاد. در پی سرقت از منزل یکی از شهروندان روانسر، شناسایی و دستگیری سارق و کشف اموال مسروقه در دستور کارآگاهان آگاهی قرار گرفت. با پیگیری‌های شبانه‌‌روزی برای شناسایی سارق سرنخ‌هایی به دست آمد که نشان می‌داد سارق احتمالا اهل یکی از استان‌های هم‌جوار است. به همین دلیل با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با مرجع قضائی اکیپی از کارآگاهان پلیس برای شناسایی و دستگیری سارق به محل سکونت او مراجعه کردند اما با توجه به تعبیه دوربین‌های متعدد در اطراف ساختمان، متهم از حضور مأموران باخبر شد و پا به فرار گذاشت. پس از گذشت چند ساعت، مأموران موفق شدند با رعایت همه جوانب و اخذ نیابت ورود به منزل با هماهنگی مرجع قضائی به منزل متهم وارد شده و وسایل مسروقه را که هنوز داخل خودروی سواری گران‌قیمت سارق بودند،
کشف کنند.
سارق که مدت‌ها خود را از دید مأموران پنهان کرده بود، درنهایت در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای انجام سایر اقدامات به مقر پلیس آگاهی منتقل شد. متهم در جلسه بازپرسی رفتاری غیرعادی از خود نشان داد که این موضوع باعث شد بازپرس پرونده او را برای بازجویی مجدد در اختیار کارکنان پلیس آگاهی قرار دهد.
پس از انجام عملیات روانی متهم از راز یک‌ساله جنایت خود پرده برداشت و اقرار کرد اسفند سال گذشته درحالی‌که مواد مخدر مصرف کرده بود دوستش را با شلیک یک گلوله به قتل رساند و برای ازبین‌رفتن آثار جسد او را به آتش کشید. بنا بر این گزارش تحقیقات از این متهم همچنان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز