روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 313
  • 407
  • 1,282,544
مرد جوان روی دختر مورد علاقه‌اش «وایتکس» پاشید

به خواستگارم جواب رد دادم او با پیامک مرا تهدید کرد و می‌گفت جانم را می‌گیرد، تهدیدهای خواستگارم به حدی بود که مجبور شدم با آژانس به محل کارم بروم اما یک روز در مسیر رفتن به محل کارم…
حدود دو ماه پیش زن جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد توسط خواستگارش مورد اسیدپاشی قرار گرفته است وی در ادامه اظهاراتش به قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران گفت: مدتی قبل با مردی آشنا شدم که این مرد جوان مدتی بعد از آشنایی، درخواست ازدواج با من را داد اما من جواب رد به او دادم.
وی ادامه داد: پس از اینکه به خواستگارم جواب رد دادم او با پیامک مرا تهدید کرد و می‌گفت جانم را می‌گیرد، تهدیدهای خواستگارم به حدی بود که مجبور شدم با آژانس به محل کارم بروم اما یک روز در مسیر رفتن به محل کارم خواستگارم به من نزدیک شد و مایع وایتکس به رویم ریخت که بدنم آسیب دید، خواستگارم یک بار دیگر نیز رویم مایع وایتکس ریخته بود.
پس از این اظهارات و تشکیل پرونده، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی دو سوختگی دو درصدی را روی بدن زن جوان، با ماده‌ای سوزاننده تأیید کردند.
تحقیقات در رابطه با این پرونده و تلاش برای بازداشت متهم ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز