روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مرد یخی در الریان ماندنی شد

میشل لادروپ ستاره سال های نه چندان دور فوتبال دانمارک و یکی از مطرح ترین و در عین حال گران قیمت ترین مربیان شاغل در باشگاه های حاشیه خلیج فارس با وجود فصل نه چندان خوبی که با الریان در لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا پشت سر گذاشت همچنان مهر تایید سران باشگاه الریان را روی برگه قرارداد خود دید تا برای یک فصل دیگر در دوحه ماندنی شود.
استاد الدوحه با اعلام این خبر نوشت:« میشل لادروپ یا همان مرد یخی نیمکت الریان وارد دوحه می شود تا ضمن تمدید قرارداد خود زمینه آغاز تمرینات پیش فصل و برپایی اردوی آماده سازی در اتریش را فراهم کند. بازگشت لادرپ به تمامی شایعات پیرامون کوچ این مربی از قطر پایان می دهد تا خیال طرفداران الریان از بابت نیمکت رهبری این تیم آسوده باشد».
لادروپ فصل قبل در حالی از میانه های نیم فصل نخست هدایت مدافع عنوان قهرمانی قطر را در دست گرفت و جانشین خورخه فوساتی شد که نه تنها هیچ جام داخلی به دست نیاورد بلکه در لیگ قهرمانان آسیا نیز پشت سر الهلال و پرسپولیس قرار گرفت و از صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بازماند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز