روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 946
  • 849
  • 1,360,858
مرز نوردوز و جلفا از استانداردهای بین المللی خدماتی برخوردارند

مدیر کل راهداری حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: مرز نوردوز و جلفا از استانداردهای بین المللی در خصوص ارائه خدمات برخوردار هستند.
داریوش باقر جوان در خصوص وضعیت امکانات رفاهی و اقامتی در مرزهای ایران به ویژه در حوزه آذربایجان شرقی نسبت به مرزهای کشورهای همسایه اظهار داشت: مرز نوردوز و جلفا به منظور ارائه خدمات از استاندار های بین المللی برخوردارند و به دلیل سرعت در ارائه خدمات و همچنین ساخت و سازهای مجاز در سطح کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
وی در پاسخ به سئوال مهر در خصوص کمبود برخی امکانات رفاهی در مرز جلفا نیز گفت: این مرز پیشرفته ترین مرز جمهوری اسلامی ایران است ولی دلیل ضعیف بودن برخی امکانات در این مرز نسبت به مرز بازرگان ترکیه این است که تمامی امکانات مرسوم در مرز سایر کشورها در شهر جلفا فراهم شده و به دلیل نزدیکی مرز به این شهر لزومی به ایجاد دوباره این امکانات وجود ندارد.
مدیر کل راهداری حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه مرز بازرگان ترکیه با شهر فاصله دارد و بنابراین بایستی امکانات رفاهی و اقامتی را در این مرز فراهم کرد، ادامه داد: مرز جلفا با وجود فاصله بسیار کم از شهر لزومی برای ایجاد هتل و رستوران در این مرز نیست و مسافری که قصد اقامت داشته باشد، می تواند به شهر مرزی مراجعه کرده و از تمامی امکاتات بهره مند شود.
باقر جوان سهولت و تسریع در امور و جابه جایی آسان، روان بودن تردد و عدم توقف در مرزها را از مزیت های مرزهای جلفا و نوردوز برشمرد و در خصوص تفاوت این مرزها نیز گفت: باتوجه فاصله نسبتا زیاد مرز نوردوز از شهر در این مرز با مشکلاتی در خصوص مسائل رفاهی و اقامتی مواجه است که خوشبختانه با سرمایه گذاری بخش غیردولتی و خصوصی تمامی امکانات اقامتی و رفاهی در این مرز فراهم گردیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز