روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 946
  • 1,054
  • 1,355,336
مرمت و ایمن سازی بوستان خاقانی طی روزهای آتی تکمیل می شود

شهردار منطقه ۸ از آغاز عملیات مرمت و بازسازی کف و ورودی بوستان خاقانی در راستای برنامه استقبال از بهار خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۸، تیزپاز نیاری شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: باتوجه به جایگاه منحصر بفرد بوستان خاقانی و واقع شدن در مجاورت موزه آذربایجان و مسجد کبود (که از مناطق مهم گردشگری تبریز میباشند )، عملیات مرمت و ساماندهی بوستان خاقانی را طی روزهای اخیر توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه آغاز نموده ایم و طی روزهای آتی به اتمام خواهیم رساند .
تیزپاز گفت : عملیات مرمت و ساماندهی بوستان خاقانی به منظور ایمن سازی و رفاه حال شهروندان، علی الخصوص مسافرین و گردشگران گرامی به اجرا درآمده است که در آستانه نوروز تحول اساسی در سیمای بوستان خاقانی بوجود خواهد آورد.
شهردار منطقه ۸ در ادامه افزود: ما بر آنیم تا عملیات مرمت کف و سکوهای ورودی بوستان خاقانی را طی روزهای آتی تکمیل نموده و با ساماندهی فضای سبز وکاشت گلهای بهاره ، این بوستان را آماده میزبانی از گردشگران نوروزی نمائیم .
بوستان خاقانی یا پارک خاقانی، یکی از بوستان‌های تبریز است که در مرکز این شهر و در مجاورت مسجد کبود و موزه آذربایجان واقع شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز