روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 470
  • 582
  • 997,213
مرکز دائمی اورژانس در وادی رحمت تبریز مستقر می شود راه اندازی سامانه اینترنتی سازمان آرامستان ها

به گزارش شهریار، احد فلاحی افزود: تنها تامین قطعه زمین احداث مرکز فوریت پزشکی وادی رحمت به عهده شهرداری تبریز است که پس از واگذاری، مراحل ساخت فضای فیزیکی توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی تبریز انجام می شود.
وی اظهار داشت: سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در راستای کاهش تالمات روحی خانواده متوفی در صدد ایجاد بستری مناسب و تسریع روند قانونی اجرایی تدفین است.
احد فلاحی همچنین از استقرار نماینده پزشکی قانونی در دفتر اصلی ارائه خدمات وادی رحمت تبریز خبر داد و گفت: سیر قانونی تشکیل پرونده های متوفی در این دفتر با حضور نماینده دائمی تسهیل می شود.
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از راه اندازی سامانه اینترنتی برای ارائه خدمات برای خانواده متوفیان خبر داد و تصریح کرد: با راه اندازی این سامانه شهروندان می توانند قبل از تدفین برای اخذ مجوز از طریق فضای مجازی اقدام کنند.
فلاحی متذکر شد: جلب رضایتمندی شهروندان با تسهیل ارائه خدمات یک هدف کلی است که سازمان آرامستان ها نیز در این راستا برنامه های خود را تدوین کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز