روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
مرکز همایش‌های بین‌المللی، نگین پروژه‌های آذربایجان

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از روند پیشرفت تجهیز مرکز همایش های بین المللی تبریز بازدید کرد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام احمد حمیدی در این بازدید مرکز همایش های بین المللی را نه تنها نگین تبریز و شهرک زیبای خاوران، بلکه نگین درخشان آذربایجان عنوان کرد و از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته از سوی شهردار و مجموعه ی شهرداری منطقه ۹ تبریز، قدردانی کرد.
وی ایجاد این مرکز را ظرفیتی بزرگ برای شهر تبریز در راستای اهداف تبریز ۲۰۱۸ عنوان کرده و اظهار داشت: دسترسی مناسب و آب و هوای این منطقه و شهر تبریز می تواند تبریز را به قطب برگزاری همایشهای بین المللی تبدیل کند. مرکز همایش های بین المللی، بنایی است باشکوه که باگذشت سالیان متمادی از زمان افتتاح و بهره برداری آن، نه تنها از ارزش و جایگاه واقعی فرهنگی آن کاسته نخواهد شد، بلکه همواره منبع غنی فرهنگ سازی درست، اسلامی خواهد بود.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از تلاش های چشمگیر و ارزنده ی دکتر نجفی شهردار کلانشهر تبریز در راستای تامین زیرساخت های فرهنگی قدردانی کرد.
در پایان این بازدید، طی نشستی که باحضور معاونین و مدیران فرهنگی مناطق و سازمان های تابعه ی شهرداری تبریز برگزار شد، نسبت به برنامه ریزی دقیق و منسجم و یکپارچگی فرهنگی در انجام دیگر فعالیتهای فرهنگی، هماهنگی های لازم بعمل آمده و همه ی عزیزان در جریان سایر فعالیت های انجام یافته ی فرهنگی در شهرداری منطقه ۹ تبریز، قرار گرفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز