روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 282
  • 826
  • 1,439,548
مرکز همایش های بین المللی تبریز بزرگترین زیر ساخت فرهنگی شمالغرب کشور

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، نسیانی شهردار منطقه۹ با تقدیر از انعکاس بموقع اخبار شهرک خاوران و شهرداری منطقه۹ در روزنامه ی همشهری آذربایجان شرقی اظهار داشت: جراید و مطبوعات صدای رسا و گویائی هستند که نقش بسزائی در آگاهی جامعه دارند و تقویت، اتحاد و همگرائی از جمله ی ثمرات این آگاهی بخشی خواهد بود که در پرتو اطلاع رسانی مفید، شفاف و بموقع به بار نشسته و روزهای خوشی را برای آیندهی ایران اسلامی به یادگار خواهد گذاشت.
شهردار منطقه۹ افزود: در عصر انفجار اطلاعات، مطبوعات و رسانه های متعهد کشور هستند که با بهره گیری از توانمندی و ظرفیت های موجود، برای حاکم شدن فضیلت ها در جامعه و استقرار و تثبیت ارزش ها در عرصه های مختلف گام های بلند تری بر می دارند.
نسیانی خاطر نشان کرد: روزنامه ی متعهد و وزین همشهری و نیز کانال موجود آن در شبکه های اجتماعی با همسوئی، همیاری، تعامل خوب و مناسب رسانه ای خود، با انعکاس اخبار شهرک خاوران و شهرداری منطقه۹، توانست با اولویت های معنوی و نه مادی، رضایت خاطر شهروندان عزیز و همچنین کارکنان این مجموعه ی خدوم را فراهم سازد که به سبب این تعهد، تلاش، همکاری، انعکاس خوب و بموقع اخبار شهرک خاوران و شهرداری منطقه۹ تبریز، مراتب تقدیر وسپاس خود را از مدیران و کارکنان آن مجموعه اعلام می دارم.
نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز در گزارشی یبا خبر نگاران سالن اصلی مرکز همایش های بین المللی تبریز، با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر، بعنوان بزرگترین زیر ساخت فرهنگی شمالغرب کشورمعرفی کرد
وی افزود : مرکز همایش‌های بین المللی، پروژه ارزشمندی است که در ردیف شاخص‌های مهم توسعه فرهنگی شهر قرار گرفته و از این رو طراحی و اجرای آن در طول مدت احداث با حساسیت و شتاب ویژه‌ای مورد توجه واقع شده است.
تمام تلاش مدیران و مجریان پروژه، احداث مرکز زیبا، مجهز و وسیعی بود که با رفع یکی از نیازهای قدیمی شهر، بسترهای میزبانی همایش‌ها و آئین‌های هنری را تقویت کند.
ایجاد این مرکز ظرفیت بزرگی برای شهر تبریز است که احداث آن در راستای اهداف تبریز ۲۰۱۸ سرعت قابل توجهی گرفته و برای این رخداد مهم به بهره برداری رسید.
دسترسی مناسب و آب و هوای این منطقه و شهر تبریز می تواند تبریز را به قطب برگزاری همایشهای بین المللی تبدیل کند.
هم چنین شهردار تبریز ، مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز را یک پروژه متفاوت و ویژه توصیف کرده و اهمیت این پروژه را در راستای تامین زیرساخت های فرهنگی قابل توجه دانست. و از آنجا که مخاطبان مرکز همایش‌های بین‌المللی، از اصحاب فرهنگ و هنر خواهند بود، این امر، موجب شده تا مراحل مختلف معماری و مباحث فنی و تجهیزاتی آن، با حساسیت خاصی پیگیری و به نتیجه برسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز