مرکز همایش های بین المللی تبریز بزرگترین زیر ساخت فرهنگی شمالغرب کشور

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، نسیانی شهردار منطقه۹ با تقدیر از انعکاس بموقع اخبار شهرک خاوران و شهرداری منطقه۹ در روزنامه ی همشهری آذربایجان شرقی اظهار داشت: جراید و مطبوعات صدای رسا و گویائی هستند که نقش بسزائی در آگاهی جامعه دارند و تقویت، اتحاد و همگرائی از جمله ی ثمرات این آگاهی بخشی خواهد بود که در پرتو اطلاع رسانی مفید، شفاف و بموقع به بار نشسته و روزهای خوشی را برای آیندهی ایران اسلامی به یادگار خواهد گذاشت.
شهردار منطقه۹ افزود: در عصر انفجار اطلاعات، مطبوعات و رسانه های متعهد کشور هستند که با بهره گیری از توانمندی و ظرفیت های موجود، برای حاکم شدن فضیلت ها در جامعه و استقرار و تثبیت ارزش ها در عرصه های مختلف گام های بلند تری بر می دارند.
نسیانی خاطر نشان کرد: روزنامه ی متعهد و وزین همشهری و نیز کانال موجود آن در شبکه های اجتماعی با همسوئی، همیاری، تعامل خوب و مناسب رسانه ای خود، با انعکاس اخبار شهرک خاوران و شهرداری منطقه۹، توانست با اولویت های معنوی و نه مادی، رضایت خاطر شهروندان عزیز و همچنین کارکنان این مجموعه ی خدوم را فراهم سازد که به سبب این تعهد، تلاش، همکاری، انعکاس خوب و بموقع اخبار شهرک خاوران و شهرداری منطقه۹ تبریز، مراتب تقدیر وسپاس خود را از مدیران و کارکنان آن مجموعه اعلام می دارم.
نسیانی شهردار منطقه ۹ تبریز در گزارشی یبا خبر نگاران سالن اصلی مرکز همایش های بین المللی تبریز، با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر، بعنوان بزرگترین زیر ساخت فرهنگی شمالغرب کشورمعرفی کرد
وی افزود : مرکز همایش‌های بین المللی، پروژه ارزشمندی است که در ردیف شاخص‌های مهم توسعه فرهنگی شهر قرار گرفته و از این رو طراحی و اجرای آن در طول مدت احداث با حساسیت و شتاب ویژه‌ای مورد توجه واقع شده است.
تمام تلاش مدیران و مجریان پروژه، احداث مرکز زیبا، مجهز و وسیعی بود که با رفع یکی از نیازهای قدیمی شهر، بسترهای میزبانی همایش‌ها و آئین‌های هنری را تقویت کند.
ایجاد این مرکز ظرفیت بزرگی برای شهر تبریز است که احداث آن در راستای اهداف تبریز ۲۰۱۸ سرعت قابل توجهی گرفته و برای این رخداد مهم به بهره برداری رسید.
دسترسی مناسب و آب و هوای این منطقه و شهر تبریز می تواند تبریز را به قطب برگزاری همایشهای بین المللی تبدیل کند.
هم چنین شهردار تبریز ، مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز را یک پروژه متفاوت و ویژه توصیف کرده و اهمیت این پروژه را در راستای تامین زیرساخت های فرهنگی قابل توجه دانست. و از آنجا که مخاطبان مرکز همایش‌های بین‌المللی، از اصحاب فرهنگ و هنر خواهند بود، این امر، موجب شده تا مراحل مختلف معماری و مباحث فنی و تجهیزاتی آن، با حساسیت خاصی پیگیری و به نتیجه برسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از