روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 618
  • 761
  • 1,435,015
مرکز همایش های بین المللی تبریز پایگاه برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی

نسیانی شهردار منطقه۹ کلانشهر تبریز، از برنامه ریزی این منطقه برای برگزاری برنامه های متنوع و فاخر در مرکز همایش های بین المللی تبریز خبر داد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، نسیانی شهردار منطقه ۹ اظهار داشت: یکی از رسالت ها و دغدغه های مهم شهرداری، ایجاد بستر های لازم برای افزایش نشاط پایدار و عمومی، بین شهروندان است. از اینرو برای افزایش نشاط اجتماعی شهروندان، و به تبع آن دستیابی به اهداف بلندمدت فرهنگی، برگزاری برنامه های متفاوت و فاخر با دعوت از چهره های شاخص و محبوب کشوری و نیز سطح ملی توسط شهرداری منطقه۹ کلانشهر تبریز، برنامه ریزی گردیده است که در آینده ای نزدیک، شاهد اجرائی شدن آن خواهیم بود.
شهردار منطقه ۹ تبریز افزود: خوشبختانه هم اکنون ظرفیت های موجود درمرکز همایش های بین المللی تبریز در شهرک مدرن خاوران، توانسته است با مدیریت دقیق، و حمایت های بی دریغ شهردار و شورای اسلامی کلانشهر تبریز، موج برنامه های فاخر فرهنگی از قبیل کنسرت ها و همایش های ملی و استانی را به شمالغرب کشور بکشاند و نیازهای مخاطبان جوان تبریزی، هنرمندان و هنردوستان را برای بهره مندی از این فضاهای مناسب فرهنگی فراهم آورد.
نسیانی، مرکز همایش های بین المللی تبریز را بعنوان پایگاهی بزرگ و مهم، و ظرفیتی منحصربفرد جهت برگزاری برنامه های شاخص فرهنگی در شمالغرب کشور، در شهرک خاوران دانست و افزود: مرکز همایش های بین المللی تبریز می تواند نام و آوازه ی این شهرک را بیش از پیش برای مخاطبان یاد آوری نموده و به توسعه ی روزافزون آن، کمک شایانی نماید.
شهردار منطقه۹ تبریز خاطر نشان کرد: اتمام فازهای مختلف این مرکز و گشایش تالارهای جانبی آن می تواند تحول چشمگیری را در کیفیت اجرای مراسمات و نیز ارائه ی خدمات حداکثری به شهروندان فراهم سازد.
از این رو، آغاز فصل جدیدی از برگزاری برنامه های شاخص فرهنگی با حضور هنرمندان مطرح کشور، در دستور کار فرهنگی شهرک خاوران و شهرداری منطقه ۹ تبریز قرار کرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز