روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 448
  • 746
  • 1,351,204
مرگ مرد میانسال با ۱۱ضربه چاقو

مرد میانسال با ۱۱ ضربه چاقو به گردنش در غرب تهران به قتل رسید.
ساعت ۸:۳۰ صبح چند روز پیش مأموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد میانسالی در طبقه دوم یک آپارتمان چهارطبقه در صادقیه، خیابان مریم به قتل رسیده است.
دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به‌همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.
تیم جنایی با حضور در صحنه وقوع جرم با جسد مرد ۴۶ ساله‌ای مواجه شدند که با ۱۱ ضربه چاقو داخل اتاق‌ خواب به قتل رسیده بود؛ مقتول مهندس ساختمان و در یک شرکت مشغول کار بود و آثار دفاعی روی جسد وی مشاهده شد.
تحقیقات اولیه نشان داد همسر و دختر مقتول حدود هشت ماه قبل به آمریکا سفر کرده و در آنجا ساکن هستند، همسر مقتول پس از عدم پاسخگویی شوهرش با همسر خواهر خود تماس گرفته و از وی خواسته بود که به خانه مقتول رفته و از وی خبری بگیرد که باجناق مقتول پس از حضور در منزل مقتول و عدم پاسخگویی وی، با کلیدی که همراه داشت، در خانه را باز کرده، با جسد غرق در خون مقتول مواجه شده و پلیس را در جریان قرار داده بود.
بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که حدود دو روز از قتل می‌گذرد، همچنین بررسی‌ها نشان داد سرقتی از خانه مقتول صورت نگرفته و آثار تخریبی روی در خانه مشاهده نشد.
همسایه‌های مقتول در تحقیقات اولیه گفتند که متوجه سر و صدا از خانه مقتول نشده‌اند.
سرانجام جسد مقتول با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای بازداشت متهم یا متهمان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز