روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 163
  • 969
  • 1,384,439
مرگ مرموز مادر در مشاجره خانوادگی

به دنبال مرگ مشکوک زن ۷۰ ساله در خانه‌اش، پسر او به‌ عنوان نخستین مظنون بازداشت شد. ساعت ۵ بعد از ظهر سه‌شنبه ۹ خرداد، پسر جوانی سراسیمه با اورژانس تماس گرفت و با اعلام وخامت حال مادرش، درخواست کمک کرد.تیم امداد و نجات نیز دقایقی بعد خود را به محل رساندند اما در بررسی‌ها دریافتند قبل از حضور آنها زن ۷۰ ساله تسلیم مرگ شده است. با توجه به مشکوک بودن ماجرا موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد پسر ۳۹ ساله معتاد و مادرش همواره با هم مشاجره و درگیری داشته‌اند.همسایه‌ها نیز به تیم تحقیق گفتند لحظاتی قبل از مرگ زن نگون‌بخت، صدای درگیری مادر و پسر را شنیده بودند.با توجه به مشکوک بودن مرگ این زن، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به دستور بازپرس جنایی مسئول تحقیق از پسر جوان شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز