روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 544
  • 769
  • 1,387,546
مرگ مشکوک بعد از دعوا با کارفرما

همزمان با فوت مرد معتاد پس از دعوا با کارفرمایش در یک مرکز خدماتی تحقیقات پلیسی برای رازگشایی از مرگ او آغاز شد.
ساعت ۱۳ و ۱۵دقیقه بعدازظهر چند روز پیش یکی از مسئولان بیمارستان بهارلو با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک مردی ۲۷ ساله خبر داد.
با هماهنگی قضایی، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی ماجرا در بیمارستان حاضر شدند. ماموران در تحقیقات اولیه متوجه شدند این مرد در محل کارش که یک مرکز خدماتی ـ نظافتی در محله خاوران بوده بدحال و به بیمارستان منتقل شده اما با توجه به تلاش پزشکان او فوت کرده است.
برای مشخص شدن علت مرگ این مرد، جسد او با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی و شناسایی خانواده فرد فوت شده، ماموران به تحقیقات اولیه از آنها پرداختند که برادر وی به افسر تحقیق گفت: برادر ۲۷ ساله‌ام چند هفته قبل برای کار به این مرکز آمده بود. از طریق یکی از همکارانش متوجه شدم او با کارفرمایش دعوا کرده و یکشنبه‌شب اخراج شده است. همان شب حالش بد شده و او را به بیمارستان برده و در آنجا فوت کرده است. نمی‌دانم مرگ او به چه علت بوده است. می‌خواهم کارفرمایش را احضار کنید تا با تحقیق از وی معلوم شود مرگ برادرم با این درگیری مرتبط بوده است یا نه؟
در ادامه، ماموران با حضور در محل کار جوان فوت شده به تحقیقات از کارکنان آنجا پرداختند که معلوم شد یکشنبه‌شب مرد فوت شده که اعتیاد هم داشته حالش بد شده و اورژانس خبر کرده‌اند. با آمدن امدادگران اورژانس و اقدامات اولیه درمانی، او به بیمارستان انتقال یافته است. در میانه راه این مرد با رضایت خواسته تا وی را به بیمارستان منتقل نکنند، چون حالش خوب شده و می‌خواهد به محل کارش بازگردد. بنابراین همان شب به محل کارش باز می‌گردد که با کارفرمایش روبه‌رو می‌شود. با توجه به این‌که او پی به اعتیاد کارگرش برده بود با او دعوا می‌کند که این درگیری با میانجیگری کارگران پایان می‌گیرد. بعد از آن‌که کارفرما او را اخراج می‌کند، حال مرد جوان بد شده و این‌بار به بیمارستان منتقل شده و در آنجا فوت می‌کند.
با توجه به این که مرگ او مشکوک بود، قرار شد تحقیقات از کارفرما و دیگر کارکنان شرکت انجام گیرد و پزشکی قانونی علت مرگ او را اعلام کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز