روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 125
  • 416
  • 1,296,516
مرگ پس از درگیری برسر جای پارک

مردی که به دلیل جای پارک خودرو با همسایه شان درگیر شده بود، جان خود را از دست داد.
حوالی ساعت ۱۶ روز جمعه گذشته (۲ آذرماه) ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از مرگ مشکوک مردی ۵۰ ساله ای در بیمارستان ضیاییان با خبر و برای رسیدگی به موضوع در محل حاضر شدند.
با حضور ماموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که این مرد ساعتی قبل در کوچه محل سکونت خود با یکی از جوانان همسایه درگیر و پس از بازگشت به خانه دچار حمله قلبی و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.
با کسب این اطلاعات ماموران به محل درگیری که کوچه‌ای در خیابان زمزم بود رفتند، بازپرس کشیک قتل نیز در محل حاضر شد و با هماهنگی قضایی جوانی که با متوفی درگیر شده بود، شناسایی و به کلانتری منتقل شد.
این فرد که ۲۱ سال سن داشت، در کلانتری مورد تحقیق قرار گرفت و به ماموران گفت: حدود ساعت دو بعدازظهر با خودروی پژو در حال خروج از خانه بودم که مشاهده کردم متوفی وانت پیکانش را مقابل خانه ما پارک کرده است و همین امر نیز باعث شد تا به صورت سطحی با وانت پیکان تصادف کنم. از ماشین پیاده شدم و پیش همسایه مان رفتم به او اعتراض کردم و درگیری مختصری هم بین ما ایجاد شد، پس از درگیری هم محل را ترک کردم که چند ساعت بعد متوجه شدم حالش به هم خورده و به بیمارستان منتقل شده است.
سرگرد رضا کریمی – سرپرست کلانتری ۱۶۱ ابوذر- با تایید این خبر گفت: برای این جوان پرونده‌ای تشکیل و او با دستور مقام قضایی برای انجام تحقیقات بیشتر به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز