روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 210
  • 749
  • 1,336,695
مسئولان اروپایی با حمایت ازتروریسم خلاف منافع خود عمل می کنند

رئیس جمهوری سوریه در گفت و گو با روزنامه ‘ال ژورنال’ ایتالیا ،گفت : مسئولان ودولت های اروپایی با حمایت از تروریست ها بر خلاف منافع ملت های خود عمل می کنند.
بشار اسد در گفت و گو با روزنامه ‘ال ژورنال’ ایتالیا درپاسخ به سوالی درباره امکان کمک سوریه به کشورهای اروپایی در مبارزه با تروریسم افزود: اگر بخواهید به خود کمک کنید من می توانم به شما کمک کنم ولی اگر شما نخواهید به خودتان کمک کنید، چگونه من می توانم به شما کمک کنم.
وی اضافه کرد: مسئولان ودولت های اروپایی به تروریست ها کمک می کنند وهنگامی که آن ها دراین منطقه از تروریسم حمایت کنند، چگونه من می توانم به آن ها برای جلوگیری از اقدامات تروریستی در اروپا کمک کنم، چنین کاری از من ساخته نیست.تازمانی که سیاست مناسبی درپیش نگیرید، نمی توانید از هر طریق دیگری چه اطلاعاتی و یا نظامی به نتیجه برسید، سیاست چتر است و سیاست اروپا حمایت از تروریست هاست و هنگامی که سیاستشان را تغییر دهند ما آماده ایم به آن ها کمک کنیم.وی درباره سوریه پس از تروریسم نیز گفت: سوریه در طول قرن ها نماد تنوع و همزیستی ادیان، طوایف ومذاهب مختلف بود و بدون وجود این تنوع، سوریه ای وجود نخواهد داشت.
رئیس جمهوری سوریه افزود: سوریه پس از جنگ به دلیل مهاجرت داخلی و خارجی شاهد تغییرات جمعیتی گسترده ای است و من اطمینان دارم که پس از جنگ بیشتر سوری ها به کشورشان بازخواهند گشت و سوریه باردیگر متولد خواهد شد زیرا متلاشی نشده است و این جنگ بسیاری از سوری ها را به هم نزدیک کرد، درس های مختلفی آموختند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز