روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
مسئولان باید به وعده‌های خود عمل کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه بیش از پیش مسئولان برای رفع محرومیت در استان تاکید کرد.
میراحد حسینی در نشست شورای هماهنگی آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت توجه مسئولان به بهبود وضعیت معیشت محرومان و نیازمندان اظهار کرد: محرومان دچار مشکلات زیادی هستند و باید برای حل آن رسیدگی فوری انجام شود.
وی با بیان این‌که باید برای اجرای برنامه‌های دولت جهت رفع فقر مطلق همه ارگان ها دست به دست هم دهند، ادامه داد: خوشبختانه عملکرد هریک از دستگاهها و مجموعه بانک های استان در تحقق اهداف وزارت در راستای ایجاد اشتغال پایدار و ریشه کنی فقر مطلق موثراست.
همچنین در ادامه این نشست مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی اظهار کرد: در حال حاضر این بانک با ۲۱ شعبه در سطح استان با به کارگیری از ۱۶۰ نفر فعالیت می کند؛ خوشبختانه خدمات بانک توسعه تعاون استان از سال ۹۴ رشد چشمگری داشته است؛ به طوری‌که سود سپرده گذاری در این بانک چهار درصد افزایش یافته است.
غفور اصغر رضایی با اشاره به ارتقاء تعهدات این بانک عنوان کرد: خوشبختانه گام های مثبتی در راستای ارتقاء سطح خدمات در حوزه های مختلف جهت توسعه بخش تعاون برداشته شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز