روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 966
  • 1,066
  • 1,389,034
مسئولیت پذیری در شرکت آب و فاضلاب یک اصل مهم است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی گفت :
در سال ۹۵ بیش از ۲۴۳ کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آب در سطح شهرهای استان آذربایجان شرقی انجام شده است.
مهندس ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اعلام این مطلب افزود :  مسئولیت پذیری در شرکت آب و فاضلاب یک اصل مهم است و کلیه همکاران و مدیران بر این امر واقف هستند و در این راستا در تابستان سال گذشته هیچ مشکلی از بابت قطعی و کمبود آب در هیچ یک از شهرهای استان وجود نداشته و امیدواریم برای تابستان سالجاری نیز برنامه ریزی اساسی انجام شده مشکلی وجود نداشته باشد .
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی افزود: این شرکت در حال حاضر ۱۰۰درصد جمعیت شهری در ۶۰ شهر استان با جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون و ۸۱۰ هزار نفر را تحت پوشش آب شرب بهداشتی قرار داده و با واگذاری  بالغ بر ۷۹۷۴۰ فقره انشعاب جدید آب  در سال ۹۵ به متقاضیان در سطح استان کل انشعابات آب با آحاد به یک میلیون و ۲۰۳ هزار فقره می رسد .
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به اصلاح و توسعه شبکه آب در کلیه شهرهای استان گفت : در طول سال ۹۵ بیش از ۲۴۳ کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آب اجرا شده و طول شبکه آب نیز به بیش از ۹۰۰۰ کیلومتر رسیده است .
وی اضافه کرد : شرکت آب و فاضلاب استان در طول سال گذشته و ۳ ماهه اول سالجاری با تلاش پرسنل زحمتکش در تمامی زمینه های کاری توانسته است خدمات قابل قبولی را به شهروندان و مشترکین محترم ارائه نماید و امیداوریم درادامه سالجاری نیز طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که « سال اقتصاد مقاومتی ،تولید – اشتغال» نامگذاری شده است با پویایی و خلاقیت در کارهای محوله شاهد تداوم خدمات رسانی مطلوب به مشترکین عزیز باشیم لذا تلاشهای شبانه روزی پرسنل شرکت در تمامی بخشها برای  تامین و توزیع مناسب آب قابل تقدیر است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز