روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 494
  • 1,575
  • 1,392,930
مسئولین باید از ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی بهره ببرند

حجت السلام سید محمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز در دیدار مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت :مسئولین محترم استان باید برای استفاده از امکانات و پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی داشته باشند.
نماینده مقام معظم رهبری درآذربایجان شرقی با اشاره به ایام سالگرد امام راحل افزودند: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از یادگارهای امام راحل و یکی از محصولات نظام اسلامی است و باید دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید و جوانان جامعه گفته شود و دانشگاه آزاد اسلامی یکی از این دستاوردهاست.
امام جمعه تبریز تصریح کرد: امروز پس از ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و ۲۹ سال از فقدان امام راحل، راه و خط امام توسط مقام معظم رهبری تداوم یافته و با رهبری معظم له شاهد آرامش، امنیت و ثبات کشورمان هستیم آن هم در وضعی که تمام دنیا را خشم و خشونت فرا گرفته است.
وی با اشاره به حادثه ترور سال ۶۰ مقام معظم رهبری بیان داشت: عقیم ماندن بمب گذاری دشمنان اسلام و ایران، عنایت خداوندی بوده که ملت ایران و جهان اسلام بتوانند از وجود معظم له بهره مند شوند.
حجت السلام آل هاشم به آمار بالای دانشجویان و دانش آموختگان در نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: افزایش قابل توجه آمار دانشجویان و دانش آموختگان نسبت به سال های اولیه پیروزی انقلاب، مدیون دانشگاه آزاد اسلامی است که نیمی ازبارآموزشی کشور را بر دوش می کشد.
وی با اشاره به وجود دکتر انگجی در ریاست فعلی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: در دیدار اخیر با مقام معظم رهبری ایشان از خاندان انگجی یاد بردند که نشان از اهمیت و بزرگی این خاندان بود لذا وجود دکتر انگجی که عضو این خاندان برجسته هستند امتیاز بزرگی برای دانشگاه آزاد اسلامی به حساب می آید.
وی تأکید کرد: مسئولین استان می بایست در پروژه های  تحقیقاتی و پژوهشی مثل احیای دریاچه ارومیه از پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی و از نظرات و تخصص اساتید آن بهره ببرند.
در ابتدای این دیدار سید جواد انگجی ضمن تبریک انتصاب شایسته آیت الله آل هاشم به سمت امام جمعه تبریز، به ارائه گزارش از دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی پرداخت و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به سهم خود بیشترین خدمات را به کشورمان از بدو تأسیس داشته و نقش بارزی در توسعه علمی، اقتصادی و فرهنگی کشور درطول بعد از انقلاب داشته است.
انگجی در خاتمه خواهان همکاری بیشتر همه مسئولین جهت ارتقای سطح علمی دانشگاه گردید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز