روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
مسئول آموزش استانداری آذربایجان شرقی: پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری مراغه الگویی مناسب برای شهرداری های کشور

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه مهندس نجفی مسئول آموزش استانداری آذربایجان شرقی در حاشیه سفر آموزشی و بازدید مسئولین استانداری و شهرداریهای استان گلستان از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری مراغه با اشاره به نظام نامه آموزش شهرداری های کشور به اهداف این سفر اشاره کرد و گفت: سفر آموزشی مسئولین استانداری و شهرداریهای استان گلستان در راستای تحقق اهداف نظام نامه آموزشی کشور برگزار شده و در دراین سفر علاوه بر دوره های حضوری و تئوری بازدید از اقدامات عمرانی و خدماتی شهرداریهای موفق کشور در قالب سفر آموزشی نیز گنجانده شده است .
مسئول آموزش استانداری آذربایجان شرقی افزود: چنین سفرهای آموزشی اغلب بین استانهای کشور صورت میپذیرد که با توجه به پتانسیل های بالا و ظرفیت های بالقوه شهر مراغه جهت برگزاری این دوره شهر فرهنگی و تاریخی مراغه را انتخاب کردیم.
وی ضمن تشریح برنامه های این سفر آموزشی به نشست و هم اندیشی با مسئولین شهرداری مراغه اشاره کرد و افزود:جهت تبادل افکار و بحث در خصوص مسائل شهری نشستی با مدیران و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری مراغه برگزار شد.
وی در ادامه به بازدید از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری مراغه اشاره کرد و گفت:هدف از این بازدید را الگوبرداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری مراغه معرفی کرد و گفت: خوشبختانه شهرداری مراغه با توجه به زیرساخت های موجود و ظرفیت های مختلف طبیعی و ساختاری عملکرد قابل توجهی داشته و توانسته است از پتانسیل های موجود بهره برداری لازم را انجام دهد.
مهندس نجفی ضمن تقدیر از عملکرد عمرانی و خدماتی شهرداری مراغه به فعالیت های حوزه زیباسازی اشاره کرد و گفت: با توجه به عملکرد شایسته حوزه زیباسازی شهرداری میتوان مراغه را به عنوان یکی از شهرهای مهم کشور و همچنین به عنوان یکی از شهرهای زیبای استان معرفی کرد.
وی در خاتمه اظهار داشت: در برنامه های مختلف و سفرهای آموزشی سعی داریم از پروژه های مختلف و پتانسیل های غنی مراغه استفاده کنیم و این شهر زیبا و قابل توجه را به میهمانان عزیز معرفی نماییم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز