روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 731
  • 1,696
  • 1,391,592
مسئول شکست استقلال منصوریان است؛ پاشازاده: نایب قهرمان‌ها سرمربی خود را عوض کنند!

مهدی پاشازاده بازیکن و کاپیتان پیشین نساجی مازندران در گفت و گو با ورزش سه درباره ی عملکرد علیرضا منصوریان در فصل گذشته، گفت: استقلال در مجموع با منصوریان فصل خوبی را سپری کرد. تیم در طول فصل نوسان و بالا و پایین های زیادی داشت اما در نهایت نتایجی که برای این تیم در به دست آمد، عملکردی قابل قبول است.
او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم منصوریان برای تغییرات در استقلال واکنش درستی به شکست برابر العین است، عنوان کرد: خرید بین المللی برای استقلال مطمئنا اتفاق خوبی است. خرید ۳ یا ۴ بازیکن تغییرات مناسبی است و حتی خرید ۶ بازیکن نیز خوب است اما خرید بیش از ۶ بازیکن کار یک تیم را سخت می کند و زمان لازم است تا نتیجه ی این تغییرات مشخص شود. در این موضوع بهترین تصمیم گیرنده، کادرفنی استقلال است و وظیفه سرمربی است که در این باره تصمیم بگیرد.
پاشازاده با بیان این موضوع که برکناری منصوریان واکنشی احساسی به شکست برابر العین است، بیان کرد: هواداران استقلال حق دارند از این شکست ناراحت باشند اما این صحبتها احساسی است و بهتر است هواداران استقلال آرامش خود را حفظ کنند. دیدار با العین بدترین شب استقلالی ها بود اما نتایج منصوریان به شکلی نیست که چنین صحبتی درست باشد.
سرمربی نساجی مازندران در پاسخ به این سوال که نقش منصوریان در این شکست چیست، تصریح کرد: حالا که بازی تمام شده، همه می دانیم که تصمیمات منصوریان اشتباه بوده است. نباید این نکته را فراموش کنیم که استقلال بازیکنی را در این دیدار برای حضور در مرکز زمین در اختیار نداشت. شما وقتی چهار بازیکن را در یک پست در اختیار ندارید شرایط به مراتب سخت تر از این است که چهار بازیکن در پست های مختلف را در اختیار نداشته باشید.
او افزود: اگر با تصمیمات منصوریان استقلال در این دیدار نتیجه می گرفت، همه می گفتند او گواردیولا هست و حالا همه از او انتقاد می کنند که هر دو رفتار حرفه ای نیست. منصوریان در این بازی صد در صد مسئول شکست استقلال است. همانگونه که او مسئولیت دومی لیگ و نتایج خوب را بر عهده دارد، در شکست ها نیز مقصر است.
پاشازاده در پایان تصریح کرد: اگر عملکرد منصوریان ایراد داشت، چگونه او دوم شده است؟ اگر دوم شدن بد است، همه تیم های پایین تر از استقلال نیز باید مربی خود را عوض کنند و تیم های رتبه دهم به پایین تر نیز باید به کل کادر خود را تغییر دهند. میلان و منچستر نیز سال های زیادی است که در لیگ نتیجه نگرفتند و باید کادر آنها را عوض کرد؟ متاسفانه منطق فوتبال ما عوض شده و تغییرات پی در پی، منطق اشتباه فوتبال ما است. در کل من عقیده دارم که نباید در مورد یک مربی صحبت کرد و عملکرد او را نقد کرد و منصوریان نتایج خوبی کسب کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز