روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 582
  • 899
  • 1,048,999
مساجد باید اصلی‌ترین پایگاه عبادی و فرهنگی شهر باشند

به گزارش شهریار، عبدالله تقی پور در مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی مسجد فرشته جنت (کوی فرشته شمالی)، با قدردانی از زحمات و تلاش‌های پدر شهیدان صبوری در امر آبادی منطقه فرشته شمالی گفت: شهرک باغمیشه تبریز به عنوان نگین کلانشهر تبریز و به عنوان یکی از بهترین شهرک‌های تبریز با بهترین زیرساخت‌ها شناخته شده است.
وی افزایش رفاه، آسایش و آرامش مردم را یکی از اساسی ‌ترین سیاست‌های شورای اسلامی کلانشهر تبریز اعلام کرد و ادامه داد: باید تمامی مسئولان و مردم برای تبدیل مساجد به بهترین و اصلی‌ترین پایگاه‌های عبادی و اجتماعی تلاش کنند.
عضو شورای شهر کلانشهر تبریز با اشاره به هزینه‌های بسیار بالای احداث فرهنگسراها توسط شهرداری تبریز اظهار کرد: سمت و سوی احداث فرهنگسراها باید به سمت مساجد هدایت شود و علاوه بر افزایش فعالیت‌های فرهنگی در مساجد، بخشی از مهم‌ترین خدمات مورد نیاز مردم نیز در این مکان مقدس ارائه شود.
وی در ادامه از عدم توجه به سبک معماری اسلامی در اکثر مساجد تبریز انتقاد کرد و ادامه داد: تبریز به عنوان پایتخت تشیع جهان اسلام شناخته می‌شود و زیبنده این شهر نیست که مساجد آن به جای داشتن نمای اسلامی، چندین مغازه داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز