روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 272
  • 693
  • 1,436,421
مسـافـرآزار، در دام پلیس

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اوباشگری که اقدام به آزار و اذیت زنی جوان کرده بود، خبرداد.
۲۴ آبان ماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع آزار و اذیت جنسی از شعبه نهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ارجاع شد که در آن شاکیه عنوان کرده بود راننده یک خودرو پژو ۴۰۵ نقره‌ای تلاش داشته تا وی را مورد آزار و اذیت قرار دهد
شاکیه پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حوالی ساعت ۹ شب ۲۳ آبان ما از میدان آزادی و به مقصد یافت آباد به عنوان مسافر سوار یک خودرو پژو ۴۰۵ نقره‌ای رنگ شدم اما چند دقیقه از حرکت خودرو نگذشته بود که ناگهان متوجه تغییر مسیر راننده شدم که بلافاصله اعتراض کرده و از راننده خواستم تا ماشین را متوقف کند اما راننده بدون توجه به درخواست من به مسیر خود ادامه داد تا نهایتا در مکانی خلوت توقف کرد و همزمان با تهدید چاقو به سمت من حمله ور شد.
شاکی ادامه داد: او قصد آزار و اذیت مرا داشت و مرا به قصد ترساندن به شدت مورد ضرب و شتم قرار می داد. او به قدری گردنم را فشار داد که احساس خفگی به من دست داده بود اما با این وجود تصمیم گرفته بودم تا آخر در برابرش مقاومت کنم و سرانجام در یک لحظه توانستم خود را از دست وی نجات داده و از ماشین به بیرون پرت کردم که همان موقع با صدای بلند از مردم درخواست کمک کردم و راننده نیز به سرعت از محل متواری شد.
کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به محل رها شدن شاکی از دست راننده پژو ۴۰۵ در محدوده بازار آهن در منطقه شادآباد، در بررسی تصایر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق به شناسایی خودرو ۴۰۵ شدند. با شناسایی تصویر مالک پژو ۴۰۵ نقره‌ای به نام امیر . ص متولد ۱۳۶۴ توسط شاکی، کارآگاهان در بررسی سوابق وی اطلاع پیدا کردند که وی از مجرمان سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف بویژه سرقت همراه با آزار و اذیت است که بارها دستگیر و روانه زندان شده است.
با شناسایی محل سکونت امیر . ص ، کارآگاهان اداره شانزدهم این محل را تحت کنترل نامحسوس قرار داده تا سرانجام در ساعت ۹ صبح روز یازدهم آذرماه زمانی که متهم قصد سوار شدن به خودرو پژو ۴۰۵ نقره‌ای خود را داشت ، او را دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.
متهم که متاهل و دارای خانواده است در همان تحقیقات اولیه صراحتا به تلاش برای آزار و اذیت شاکی اقرار کرد.
براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف به ویژه سرقت‌های توام با آزار و اذیت و اعتراف اولیه متهم، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است
گودرزی از تمامی شکات بویژه بانوان جوان که بدین شیوه و توسط راننده یک خودرو پژو ۴۰۵ نقره‌ای مورد سرقت ، تهدید یا آزار و اذیت قرار گرفته‌اند خواست تا برای شناسایی متهم و پیگیری شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز