روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 115
  • 771
  • 1,433,751
مسقف سازی و کف سازی مزار شهدای محله ی شنب غازان

در بازدید شهردار منطقه ۶ تبریز به همراه احد فلاحی، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری طرح کفسازی محوطه و مسقف سازی گلزار شهدای محله شنب غازان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، سامان احمدزاده ضمن بازدید از مزار شهدای محله شنب غازان اذعان کرد: خدمت بدون منت به شهدا توفیقی است که به عهده ما سپرده شده و وظیفه ما خدمت به خانواده های این عزیزان است.
وی ضمن تکریم مقام شامخ شهیدان گلگون کفن ۸ سال دفاع مقدس، مدافعین حرم و شهیدان انقلاب اسلامی از قرار گرفتن طرح اجرای عملیات مسقف سازی آرامستان، همسطح سازی و کف سازی قبور شهیدان در برنامه کاری شهرداری منطقه خبر داد.
گفتنی است، در این بازدید احد فلاحی، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، جمعی از معاونان و مدیران شهرداری منطقه ۶ و جمعی از خانواده های شهیدان دفاع مقدس و پدر شهید زوار جنت حضور داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز