روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 527
  • 899
  • 1,048,944
مسیرگشایی امتداد قطران پروژه‌ای که به زودی افتتاح می‌شود

به گزارش شهریارنیوز به نقل ازامور ارتباطات شهرداری منطقه چهارتبریز، اکبر امجدی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: توانمندسازی و تحکیم بافت ناکارآمد شهری، رویکرد اصلی منطقه۴ در حوزه عمران و شهرسازی است.
وی با بیان اینکه روان سازی ترافیکی و نوسازی و مقاوم سازی بافت شهری، از نتایج عمده پروژه های مسیرگشایی است، افزود: در این راستا، طرح امتداد قطران، به عنوان یکی از پروژه های اولویت دار، با ۲۷میلیارد تومان هزینه در بخش تملک، آغاز و طی آن، ۸۸واحد مسکونی و ۱۰ باب تجاری، آزادسازی و تخریب شد.
امجدی با اشاره به اینکه هزینه بخش های عملیاتی این پروژه ۱میلیارد تومان بوده است، افزود: علی رغم محدودیت های اقتصادی حاکم در شهرداری ها، طرح امتداد قطران، به عنوان یکی از نیازهای قدیمی منطقه و شهرمان، به نقطه پایان رسیده است؛ این امر، از نتایج مدیریت هزینه ها و اصلاح فرآیندهای هزینه و درآمد در منطقه است و به امید خدا، زمینه ساز پروژه های اولویت دار منطقه خواهد شد.
شهردار منطقه چهار یادآور شد: مسیرگشایی خیابان حجتی به چایکنار، در مسیری به طول ۸۰۰متر و عرض ۲۴ متر، به آخرین جزئیات فنی تکمیلی رسیده و به زودی تقدیم شهروندان می شود.
وی با بیان اینکه تاثیرات مثبت این پروژه در حوزه های عمرانی و اجتماعی بارز است، نوسازی بافت ناکارآمد شهری، تعریض محدوده ترافیکی و تقویت خدمات محله ای را از دیگر نتایج این پروژه عنوان کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز