روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 30
  • 609
  • 1,234,744
مسیرگشایی خیابان صنعتگران تبریز

شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: خیابان ۳۵ متری صنعتگران برای اتصال جاده مایان و کوی های صنعتی این منطقه ۳/۵ کیلومتر مسیرگشایی شد.
سامان احمدزاده افزود: این طرح به عرض ۳۵ متر شامل تملک املاک واقع در مسیر، کانال کشی، جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت مسیر بوده و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال اجرا می شود.
وی یادآوری کرد: در ادامه این طرح جدول گذاری و اصلاح معابر کوی های صنعتی برای هدایت آب های سطحی انجام می شود.
شهردار منطقه ۶ تبریز اظهار داشت: با توجه به الحاق روستاهای آناخاتون، سهلان، آلوار و اوغلی به تبریز هم اکنون اصلاح معابر، جدول گذاری، هدایت آب های سطحی و آسفالت ریزی معابر این روستاها در حال اجراست.
احمدزاده با بیان اینکه برای اجرای این طرح ۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود، ادامه داد: این طرح هم اکنون دارای حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.
وی گفت: عملیات عمرانی اصلاحات راستگرد هندسی پل آخونی نیز به منظور رفع مشکلات ترافیکی و تسهیل تردد خودروهای در حال عبور در محدوده براساس مصوبه شورای ترافیک استان آغاز شده است.
شهردار منطقه ۶ تبریز اظهار داشت: اجرای این طرح با توجه به عرض کم کنارگذر تقاطع غیرهمسطح آخونی به سمت کوی خطیب به عرض ۴ متر و طول ۲۶۵ متر تعریض می شود.
احمدزاده افزود: برای اجرای عملیات عمرانی اصلاحات هندسی و آسفالت آن حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه می شود.
وی احداث باند کندرو تا پلیس راه در مسیر تبریز – صوفیان را از دیگر طرح های عمرانی این منطقه اعلام کرد و گفت: این طرح با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار اجرا می شود و هم اکنون ۳ کیلومتر از این مسیر اجرا شده و حدود ۵۰۰ متر نیز در حال اجراست.
کانال ایلی سو توسط عوامل معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۶ لایروبی شد.
داریوش نوین، معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۶ گفت: با توجه به تاکید شهردار محترم منطقه بر لایروبی کانال های منطقه، کانال ایلی سو به طول ۴کیلومتر لایروبی شد .
وی افزود: به علت موقعیت جغرافیایی شهر در زمان بروز بارندگی آبهای سطحی به سمت منطقه غرب کلانشهر تبریز جاری می شوند هرساله در زمان بارندگی این مساله موجب بروز مشکلاتی از جمله آبگرفتی و مشکل رفت و آمد برای اهالی و کارکنان کارخانجات مستقر در منطقه می شود.
وی تصریح کرد: شهرداری منطقه ۶ تبریز در راستای رفع مشکلات جاری نسبت به لایروبی کانال ایلی سو توسط همکاران خدمات شهری اقدام کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز