روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 82
  • 753
  • 1,436,984
مسیرگشایی ها دارای بهترین کیفیت فنی و ترافیکی هستند

اکبر امجدی شهردار منطقه ۴ تبریز با اشاره به مراحل پایانی زیرسازی و تحکیم خیابان شهید سربازی، این مسیر را طرح مکمل پروژه مسیرگشایی فیضیه‌غربی به نظام‌پزشکی عنوان کرد.
اکبر امجدی اظهار داشت: امتداد خیابان شهید سربازی، مسیر منتهی به پروژه مسیرگشایی فیضیه‌غربی به نظام پزشکی است و همزمان با مراحل پایانی این پروژه، بهسازی و تکمیل می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه پروژه مسیرگشایی فیضیه، در بهترین کیفیت فنی و ترافیکی، به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: به همین منظور، مسیر ۲۰۰ متری امتداد شهید سربازی، با پخش ۴۰۰ تن آسفالت، آماده اتصال به محدوده فیضیه خواهد شد.
شهردار منطقه ۴ تبریز ۱۸۰۰ مترمکعب خاک‌برداری و ۳۵۰ مترمکعب ماکادام‌ریزی را نشان‌دهنده زیرسازی چندلایه این مسیر خواند و گفت: تحکیم اساسی این مسیر، ضرورتی است که نقش تاثیرگذار در کیفیت تردد و کاهش تصادفات محدوده نظام‌پزشکی خواهد داشت.
اکبر امجدی تصریح کرد: جابجایی تاسیسات و تعویض لوله‌های شرکت آب و فاضلاب، از دیگر بخش‌های زیرساختی در تحکیم مسیر شهید سربازی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز