روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 47
  • 1,073
  • 1,394,413
مسیل های امتداد اتوبان شهید کسایی اصلاح می شود

در راستای هدایت ایمن روان آبها و سیلاب ها، مسیل های امتداد اتوبان شهید کسایی اصلاح می شود.
به گزارش شهریار، در راستای هماهنگی و تصمیم گیری در خصوص اصلاح مسیل های جنوبی در امتداد اتوبان شهید کسایی در مدیریت بحران نشست تخصصی بررسی اصلاح این مسیل ها در مدیریت بحران شهرداری تبریز برگزار شد.
در این جلسه نماینده استانداری، نماینده شرکت آب منطقه ای، نماینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، نماینده معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز، معاونین عمرانی و خدمات شهری مناطق، مدیر بحران مناطق مرتبط و کارشناسان مدیریت بحران شهرداری مرکز حضور داشتند.
با توجه به اهمیت موضوع هدایت روان آبها و در راستای هدایت ایمن روان آبها در مسیل های جنوبی شهر تبریز در خصوص اصلاح مسیل ها با رعایت اولویت ها، اقدامات اساسی و عمرانی ، و احداث کانال های آبگذر بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مشکلات پیرامون این موضع مطرح گردید.
در این جلسه با عنایت به اهمیت مطالعات هیدرولوژیک و لزوم پهنه بندی ریسک خطر سیلاب در مناطق شهری، تصمیمات لازم جهت همکاری در اصلاح مسیل های اتوبان شهید کسایی اتخاذ شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز