روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
مس سونگون آذربایجان شرقی مالیات پرداخت نمی‌کند

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه وجود فرار مالیاتی در استان آذربایجان شرقی بحثی قابل کتمان نیست گفت: امیدواریم با اجرای طرح جامع مالیاتی، فرار مالیاتی در سطح کشور و استان آذربایجان شرقی به حداقل برسد.
غلامرضا شریفی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه خدمات حاکمیتی و هزینه‌های جاری کشور نیازمند آن است که از محلی تأمین شود اظهار کرد: اگر مالیات نباشد طبیعتاً دولت در تأمین هزینه‌های جاری کشور، ارائه خدمات، پروژه‌های راه‌سازی، بهداشت و درمان، آموزش و حتی امنیت که برای آن‌ها هزینه پرداخت می‌شود، با مشکل مواجه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: قانون درآمد مالیاتی را از منابع مختلف پیش‌بینی کرده است که همکاران ما تلاش می‌کنند با رعایت عدالت بتوانند مالیات را وصول کنند و از طرفی هم منافع مؤدیان نیز حفظ شود.
شریفی اضافه کرد: ضمن آن‌که بر حفظ منافع مؤدیان مالیاتی در پرداخت مالیات تأکیدداریم، مؤدیان مالیاتی نیز با پرداخت به‌موقع مالیات می‌توانند در توسعه مناطق و شتاب آن، سهیم باشند. هراندازه که بتوانیم مالیات را به‌موقع پرداخت کنیم دولت هم می‌تواند در ارائه خدمات به جامعه تسریع بخشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز