روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مشارکت خیران در امر آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه است

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی توسعه پایدار کشور را نیازمند توجه به آموزش و پرورش در همه ابعاد دانست و گفت: اکثر آسیب ها زمانی اتفاق می افتد که دانش آموز در یک بعد آموزش یافته باشد.
جعفر پاشایی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان هریس با تاکید بر آموزش همه بعدی، اظهار کرد: در آموزش، انتقال صرف دانش به دانش آموزان بی فایده است و اکثر آسیب ها زمانی اتفاق می افتد که دانش آموز در یک بعد آموزش یافته باشد.
وی بهترین آموزش را توجه قرار دادن بعد علمی ، دینی و اجتماعی توصیف کرد و گفت: آموزش و پرورش بدون مشارکت مردم در همه زمینه ها بی معنی است.
پاشایی مشارکت خیران در امر آموزش و پرورش را سنگ بنای توسعه آن اعلام و خاطر نشان کرد: قبل از دولت تدبیر و امید ۴ مجمع خیران در استان وجود داشت که هم اکنون به ۲۴ مورد رسیده و در سایه حمایت آنها میزان مشارکت امسال ۷۵۰ میلیارد ریال بود که در مقایسه با ۴سال قبل رشد چهار برابری داشته است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان افزود: در حال حاضر در سطح استان ۱۲ خانه معلم همزمان در حال احداث است که در کشور بی مانند است و با افتتاح این طرح ها گامی دیگر در بهبود رفاه معلمان برداشته می شود.
وی ادامه داد: در آخرین جلسه شورای معاونان استان، آموزش و پرورش هریس در ابعاد مختلف مورد ارزیابی قرار گرفت که در مجموع عملکرد این منطقه در چند ماه اخیر مثبت است.
پاشایی مهم ترین سرمایه هر سازمانی را سرمایه انسانی ذکر کرد و گفت: اهمیت مدیریت کمتر از اهمیت وجود منابع مالی نیست و اگر در راس سازمان مدیر توانمندی قرار گیرد، تغییر قابل توجهی اتفاق می افتد.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان هریس نیز در این جلسه با بررسی میزان تحقق مصوبه های جلسه قبل، به کمک ۷۰ میلیون ریالی شبکه بهداشت هریس به طرح حیاط پویا که در مدارس در حال اجراست، اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز