روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 582
  • 899
  • 1,048,999
مشارکت مس آذربایجان در تجهیز مرکز توانبخشی معلولان

مدیر مجتمع مس آذربایجان گفت: همه ما وظیفه داریم تا به همنوعان خود کمک کنیم و معلولان عزیز نیز بخشی از جامعه هستند و باید از خدمات مناسب و در شان خود برخوردار شوند.
به گزارش خبرنگار ان رضا شریفی در حاشیه دیدار از مرکز توانبخشی معلولان ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال پسران طهور شهرستان اهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شرکت مس آذربایجان در راستای فعالیت های فرهنگی و خداپسندانه خود تصمیم دارد تا بخشی از نیازهای مرکز توانبخشی معلولان ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال پسران طهور شهرستان اهر را تامین نماید.
شریفی از آمادگی مجتمع مس آذربایجان برای ارتقاء کیفیت این مرکز خبر داد و عنوان کرد: پس از بازدید از مرکز توانبخشی معلولان ذهنی و جسمی طهور شهرستان اهر به همراه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اهر، این شرکت به مانند گذشته در تجهیز و انجام تعمیرات لازم در بخش های تاسیسات، روشنایی، نظافت، تجهیزات آشپزخانه، سیستم گرمایشی و سایر ملزومات مورد نیاز مشارکت خواهد کرد.
گفتنی است مدیرعامل معن مس سونگون و مدیر مجتمع مس آذربایجان به اتفاق جمعی از مسئولان شهرستانی از مرکز توانبخشی معلولان ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال پسران طهور شهرستان اهر بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این مرکز قرار گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز