روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,042
  • 744
  • 1,383,210
مشاور عالی سازمان ورزش شهرداری تبریز: اتفاقات خوبی برای ماشین سازی در راه است

مشاور عالی سازمان ورزش شهرداری تبریز با بیان اینکه روزهای خوب تیم ماشین سازی فرا خواهد رسید، گفت: به زودی اتفاقاتی در تیم ماشین سازی رخ خواهد داد که دلخواه هواداران است.
احد اصغرنژاد با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: سیاست گذاری برای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از سوی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران باشگاه و سازمان ورزش شهرداری انجام میگیرد اما در این میان بعضی ها دایه مهربانتر از مادر شده اند و بدون هیچ مسئولیتی در خیال خود و در فضای مجازی برای ماشین سازی تصمیم گیری میکنند.
وی ادامه داد: اخیرا چند سایت و خبرگزاری علیه تیم ماشین سازی و مدیران باشگاه و سازمان ورزش شهرداری حاشیه سازی میکنند که من خطاب به این دوستان نان به نرخ روز خور میگویم که چنانچه از این حاشیه سازی ها علیه مدیران باشگاه و تیم ماشین سازی دست نکشند، از طریق مراجع قضایی تا آخر پیگیر حقوق باشگاه و افراد مورد اشاره خواهیم بود.
اصغرنژاد با اشاره به اینکه سایتها و خبرگزاریها در این شرایط حساس و بحرانی باید بر میزان حمایت خود از تیم ماشین سازی بیفزایند، عنوان کرد: این وظیفه مسئولان مربوطه است که برای تیم تصمیم گیری و سیاست گذاری کنند اما متاسفانه بعضی سایتها هر روز یک حاشیه برای تیم و مدیران ماشین سازی ایجاد میکنند که این موضوع نه تنها نمیتواند ناشی از دلسوزی باشد، بلکه ما را به وجود جریان سازی هایی علیه مدیریت سازمان ورزش شهرداری تبریز و همچنین حاشیه سازی برای قدیمی ترین تیم فوتبال شمالغرب کشور مشکوک میکند.
وی افزود: نظارت کامل بر تیم ماشین سازی که زیر چتر حمایتی شهرداری تبریز است، از سوی شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز صورت می پذیرد و من از بعضی سایتها میخواهم که بر کار شهردار دخالت نکنند و شایعه پراکنی و کذب نویسی نداشته باشند. البته تعداد سایتهای حاشیه ساز در مقایسه با رسانه های حامی و پشتیبان ورزش استان بسیار کم و ناچیز است و از این رو باید از دیگر رسانه ها اعم از نوشتاری و دیداری – شنیداری که همواره از تیمها و سرمایه های ورزش استان حمایت کرده اند، تشکر کرد.
افسر امنیتی باشگاه ماشین سازی تبریز در ادامه با اشاره با شایعاتی مبنی بر احتمال تغییر در کادرفنی این تیم یادآور شد: متاسفانه همان سایتهای حاشیه ساز در خیال خود هر روز یک مربی را به ماشین سازی می آورند در حالیکه مدیران باشگاه از آن بی خبرند. باید بگویم که صلاح تیم ماشین سازی که دلخواه هواداران نیز است، توسط مدیران شهری و سازمان ورزش شهرداری تبریز اعمال می شود.
وی ادامه داد: از هواداران میخواهیم که به حاشیه سازی ها اهمیتی ندهند، بعضی از افراد که ماشین سازی را دوست ندارند در فضای مجازی دائم در حال تخریب مدیران باشگاه و سازمان ورزش شهرداری و تیم قدیمی ماشین سازی هستند که البته با پیگیری های معاونت حقوقی باشگاه پیگیر این قضایا خواهیم بود.
اصغرنژاد با تاکید بر اینکه روزهای خوب تیم ماشین سازی فراخواهد رسید، گفت: هواداران حق دارند که نگران وضعیت فعلی تیم ماشین سازی در لیگ برتر باشند و یقین بدانند که دغدغه فکری ما در این خصوص کمتر از هواداران نیست اما به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ و ارزشمند و کهن ماشین سازی خطاب به همه هواداران میگویم که ان شاءالله روزهای خوب ماشین سازی فرا خواهد رسید و در آینده ای نزدیک اتفاقاتی رخ می دهد که باب میل و دلخواه هواداران است.
وی ادامه داد: بی جهت چنین وعده ای را به هواداران نمیدهم چراکه من از نزدیک شاهد تلاشهای چشمگیر و موثر دکتر سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری هستم و میبینم که ایشان شبانه روز در تلاش هستند تا مشکلات تیم ماشین سازی را از هر لحاظ برطرف کنند. اصلی ترین دغدغه دکتر سهرابی وضعیت کنونی تیم ماشین سازی است و هواداران یقین بدانند که مدیریت باشگاه به نظرات و نگرانی های آنها اهمیت و ارزش می دهد و بازهم میگویم که بزودی وضعیت تیم ماشین سازی تغییر خواهد کرد و همه تلاش خواهیم کرد که ماشین سازی در لیگ برتر بماند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز