روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
مشکلات و ابهامات طرح شده در اجرای پیاده راه جمهوری رفع شدنی است

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: کمیسیون های مختلف شورای اسلامی شهر تبریز مسائل مختلف پیاده راه جمهوری را بررسی می کنند و مشکلات و ابهاماتی که برای اجرای این طرح مطرح می شوند رفع شدنی است.
به گزارش شهریار، شهرام دبیری در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: ابهام در مسائل ترافیکی، کمک رسانی، بارنداز بازار و مسائلی که برای خرده فروشی و عمده فروشی در بازار بعد از اجرای پیاده راه جمهوری بوجود می آید از مواردی بود که مخالفان اجرای این طرح مطرح می کردند که قطعا اجرای پیاده راه بعد از رفع این مشکلات چهارگانه محقق شدنی است.
دبیری با اشاره به بررسی لایحه پیاده راه جمهوری در جلسات آینده شورا اظهار امیدواری کرد: انشالله لایحه مورد نظر بعد از بررسی در کمیسیون های مختلف شورا در در صحن مورد طرح و بررسی و نواقص و نگرانی های احتمالی مرتفع خواهد شد قطعا اجرای پیاده راه تربیت منوط به حل مشکلات چهارگانه ذکر شده خواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان سخنانش با گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای گفت: روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای فرصت مناسبی برای ترویج خصلت های اخلاقی و پهلوانی در جامعه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز