روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مشکلی از لحاظ تامین و تخصیص اعتبار پروژه‌های «تبریز ۲۰۱۸» نداریم

رییس سازمان مدیریت و برنامه آذربایجان‌شرقی گفت: در داخل استان مشکلی از لحاظ تامین و تخصیص اعتبار پروژه های تبریز ۲۰۱۸ نداریم اما دغدغه تامین ۱۰ درصد ردیف های متمرکز هنوز موجود است و به تاکیدات بیشتری نیاز دارد.
داود بهبودی در نشست مشترک ستاد ملی سیاست‌گذاری و ستاد برنامه‌ریزی و اجرایی تبریز ۲۰۱۸ که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کشور برگزار می‌شد، اظهار کرد: اولویت اصلی ما در استان آذربایجان‌شرقی پروژه‌های تبریز ۲۰۱۸ است و در همه بخش‌ها و دستگاه‌ها تلاش می‌شود همه پروژه‌هایی که هم راستای این مقوله هستند، پوشش داده شوند. ما به جد پیگیر تامین منابع اعتباری رویداد تبریز ۲۰۱۸ چه در سطح ملی و ۱۰ درصد ردیف متمرکز سال جاری و ۱۰ درصد سال آینده و چه ردیف مستقل سازمان مدیریت و برنامه ریزی مرکز هستیم. بر اساس اعتباراتی که در داخل استان داشتیم پروژه‌ها را در سه گروه کوتاه مدت که در سال‌جاری اتمام می‌یابند، میان مدت که تا سال ۹۷ امکان تکمیل آن‌ها وجود دارد و بلندمدت که در سال جاری و یا سال آینده شروع شده و در سال‌های آتی اتمام می‌یابند، دسته‌بندی کردیم. لازم است یک برنامه عملیاتی در استان برای طی مسیر اقدامات و تعیین راهبردهای لازم در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
بهبودی با اشاره به صرف اعتبار ۲۷۰ میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ یادآور شد: تعدادی از شهرداری‌های شهرهای بزرگ استان مثل مراغه، مرند و میانه پروژه‌های خود را در همین راستا ساماندهی و اولویت‌بندی کرده‌اند.
وی با بیان اینکه جهت‌دهی آموزش کارکنان بخش دولتی و طراحی آموزش‌های بخش غیردولتی را نیز در دستور کار داریم، تصریح کرد: ۲۱ عنوان آموزش در این راستا تعریف شده است که آموزش زبان، آداب معاشرت، آداب معامله، راهنمای گردشگری و بهبود خدمات ارائه شده از جمله آنهاست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز