روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 232
  • 351
  • 1,279,765
مشکل بیمه تکمیلی در کشور هنوز رفع نشده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مشکل بیمه تکمیلی در کشور هنوز رفع نشده است، گفت: خدمات بیمه تکمیلی نباید برای عده ای خاص باشد و باید تجدیدنظری روی آن صورت گیرد.
رسول خضری درباره اظهارات وزیر بهداشت مبنی بر خلاف عدالت عمل کردن بیمه های تکمیلی، گفت: اگر قرار باشد بیمه تکمیلی تعهداتی را به بیمه شدگان خود ارایه دهد باید از طریق شرکت های خصوصی این تعهدات مالی را عملیاتی کند نه اینکه از خزانه یا منابع عمومی کشور برداشت شود زیرا این اقدام نوعی تبعیض به شمار می رود.
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بیمه تکمیلی خدمات مازادی از سایر بیمه ها است که نباید در مسیر خلاف عدالت گام بردارد.
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: اغلب نهادها و دستگاه ها خدمات بیمه تکمیلی را با هدف ارایه خدمات بیشتر و بهتر به بیمه شده در مراکز درمانی به ویژه در بخش خصوصی ارایه می دهند که گاهی افراد با هزینه خود، تحت پوشش آن قرار می گیرند، در این زمینه هیچ ایرادی به آن وارد نیست.
وی یادآور شد: برخی وزارتخانه ها یا نهادهای دولتی، خدمات بیمه تکمیلی را به کارمندان زیرمجموعه خود ارایه می کنند اما به گفته وزیر بهداشت نباید این بیمه فقط برای عده‌ای خاص اعم از وزیر و وکیل استفاده شود و سایر مردم از آن محروم گردند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: خدمات بیمه تکمیلی باید به گونه ای باشد تا همه آحاد مردم بتوانند از آن بهره مند شده از سویی دیگر بیمه تکمیلی نیز باید به تعهدات خود پایبند بوده و خدمات اثربخشی به مردم ارایه دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز