روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مشکل کمبود اعتبار برای بیمه ۲۰۰ هزار زندانی

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با اشاره به طرح ویژه دولت برای بیمه شدن حدود ۲۰۰ هزار زندانی در کشور نیز گفت: ماموریت انجام این کار به وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی سپرده شده است.
وی ابراز داشت: درصورت تامین اعتبار مالی توسط وزارت کار اجرای این طرح نیز در اسرع وقت عملیاتی خواهد شد.
امین زاده تصریح کرد که البته پیشنهاد اساسی در راستای حمایت از زندانیان و خانواده های آنان این است که هر زندانی در بدو ورود به زندان باید بیمه شود.
شرکت در همایش حقوق شهروندی، چالش ها و راهکارها، دیدار با امام جمعه یاسوج، حضور در روستای مادوان بویراحمد، بازدید از زندان یاسوج و شرکت در همایش صیانت از حقوق شهروندی از مهمترین برنامه های سفر یک روزه امین زاده به کهگیلویه وبویراحمد بوده است.
منشور حقوق شهروندی با ۱۲۰ ماده در ٢٩ آذر سال ۹۵ توسط رئیس جمهوری درهمایش «قانون اساسی و حقوق ملت» با حضور جمعی از مقامات کشوری، صاحب نظران و اساتید و حقوقدانان، نخبگان و شهروندان رونمایی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز