روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
مصدومیت ستاره دیگر کره‌ای‌ها قبل از بازی با ایران

کی سئونگ یئونگ به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد دیدار حساس کره جنوبی و ایران را از دست خواهد داد.
کره‌ای‌ها در روزهای اخیر بد بیاری‌های زیادی روبرو شدند. بعد از اخراج اشتلیکه از تیم ملی فوتبال این کشور البته مصدومیت سون هیونگ مین، ستاره گلزن تاتنهام این بار خبر رسید که دیگر لژیونر فوتبال کره یعنی کی سئونگ یئونگ مصدوم شده است و پای خود را به تیغ جراحان سپرده است.این بازیکن در جریان دیدار کره جنوبی و قطر با مصدومیت روبرو شد، ولی به مسابقه ادامه داد تا این که مشخص شد مصدومیت او جدی است و نیاز به عمل جراحی دارد.
به ‌این‌ ترتیب او تا دست کم یک ماه و نیم دیگر قادر به بازی کردن نخواهد بود و به همین خاطر شروع فصل جدید لیگ برتر را از دست خواهد داد و به احتمال زیاد در بازی با ایران هم غایب خواهد بود.دیدار کره جنوبی و ایران برای کره‌ای‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، چون در صورتی که نتوانند پیروز مسابقه شوند شاید شانس حضور مستقیم در جام جهانی را از دست بدهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز